جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/10/30 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4346

 ملوان - استقلال ؛
  روز سخت آبـي‌ها  

هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال امروز با انجام دو ديدار به پايان مي‌رسد که در مهمترين مسابقه استقلال به مصاف ملوان خواهد رفت. در ديگر بازي فولاد خوزستان در کرمان به مصاف مس مي‌رود.امروز ملوان و استقلال در شرايطي به مصاف يکديگر مي روند که بايد پذيرفت ، شاگردان قلعه نوعي در نيم فصل دوم متحول شده‌اند. آنها با بازگشت جباري و همچنين ترميم نقاط ضعف خود هم زيباتر بازي مي‌کنند و هم در گلزني موفق عمل کرده‌اند. با اين حال آنها پيش از بازي با پرسپوليس بايد در يک ديدار حساس و دشوار به مصاف ملوان انزلي بروند. اين در حالي است که جواد نکونام و اميرحسين صادقي دو بازيکن دو اخطاره استقلال هستند و حضور آنها مقابل ملوان با احتياط خواهد بود تا ديدار با پرسپوليس را از دست ندهند.

علاوه بر اين ، تيم ملوان بعد از حضورش در جام حذفي و شکست سنگين برابر پرسپوليس وارد بحران شد و از چهار مسابقه فقط دو امتياز کسب کرده است. شاگردان محمد احمدزاده در دو بازي گذشته خود برابر صبا و فجر شکست خورده‌اند تا سايه شايعه تغييرات بر نيمکت ملوان هم بيفتد. بايد منتظر ماند و ديد آيا امير قلعه نوعي مي‌تواند به روند پيروزي‌هاي استقلال قبل از بازي با پرسپوليس ادامه بدهد و يا اينکه محمد احمدزاده با تدابير خود ملوان را از بحران خارج مي‌کند و به ناکامي‌ها پايان مي‌دهد. امروز در ديداري ديگر فولاد خوزستان ميهمان تيم مس کرمان خواهد بود.فولاد بدون شک با ثبات‌ترين تيم ليگ در اين فصل بوده است. اين تيم 13 هفته است که شکست نخورده و با آنچه که همدلي و هماهنگي بازيکنان اين تيم عنوان مي‌شود، به رده سوم جدول رسيده است.

شاگردان فرکي براي حفظ فاصله خود با صدر جدول نبايد از امتياز مسابقات پيش رو حتي ديدارهاي خارج از خانه چشم بپوشند.امروز ، فولاد تيمي بازي مي‌کند که هفته گذشته برابر استقلال شکست خورد و امروز در خانه خود چاره‌اي جز پيروزي نخواهد داشت."لوکا بوناچيچ" براي پايان دادن به فشار نتايجي که بعد از حضورش در مس به دست آورده فقط به پيروزي برابر فولادي فکر مي‌کند که قطعا حريف ساده‌اي نخواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي