جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/10/30 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4346

 دقيقه نود 

 علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال:

تا ارديبهشت مجوز دارم!

علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال درباره اينکه چرا افراد بازنشسته ديگر در فدراسيون و از جمله خودش مشکلي براي فعاليت ندارد، گفت: من براي فعاليت در فدراسيون فوتبال مجوز دارم و اين مجوز تا ارديبهشت ماه است.

رويانيان با بازيکنان مطرح کرد:

برخي فشارها باعث استعفايم شد

محمد رويانيان مدير عامل باشگاه پرسپوليس در خصوص علت استعفاي خود گفت :يکسري فشارهاي وارده که غير منطقي و غير واقع بود، باعث شد که بنده مباحثي را در رابطه با کناره‌گيري مطرح کنم. اين مسائل هرگز منطقي نبود و نوعي جوسازي بود که هدف اصلي آن يا تخريب بنده بود و يا تخريب پرسپوليس. اين جريان قبل از شروع فصل راه افتاد و به واسطه کارهاي بزرگي که در باشگاه انجام شد، برخي سعي کردند با جريان سازي آنرا متوقف کنند و به همين دليل فشارهايي به بنده وارد شد که چون منطقي، اصولي و صحيح نبود، مقابل آن ايستادگي کرده و در سايه اين فشارها بحث رفتنم را مطرح کردم اما مسئولان دولت و وزارت ورزش به بنده لطف داشته و از ما حمايت کردند و گفته‌اند با قدرت به کار خود در پرسپوليس ادامه بدهيد.

آبي‌‌ها بدون مجيدي در انزلي

امير قلعه نوعي سرمربي استقلال در حالي تيمش را به انزلي برد که فرهاد مجيدي در فهرست 18 نفره اين تيم حضور ندارد.مجيدي در حالي که در بازي گذشته استقلال براي دقايقي به ميدان رفت براي بازي با ملوان با تشخيص امير قلعه نوعي به انزلي نرفت.مجيدي به همراه حاج قاسم بدنساز استقلال در تهران به کارهاي بدني خواهد پرداخت تا براي بازي با پرسپوليس آماده شود.بدنساز استقلال در خصوص اين موضوع گفت: بدن فرهاد مجيدي بايد آماده تر شود و طبق برنامه قلعه نوعي بايد به شرايط ايده‌‌آل برسد از همين رو تا بازگشت تيم از انزلي به صورت اختصاصي با مجيدي کار مي کنم.

خطر از دست دادن دربي براي 2 استقلالي‌

تيم استقلال در حالي امروز به مصاف ملوان انزلي مي رود که 2 بازيکن 2 اخطاره در ترکيب خود دارد.جواد نکونام و امير حسين صادقي 2کارته هاي اين تيم محسوب مي شوند .همچنين فرهاد مجيدي، ميثم بائو، سياوش اکبرپور، هاشم بيک زاده و ايمان موسوي بازيکنان تک اخطاره استقلال محسوب مي شوند.خسرو حيدري در بازي با ملوان 3 اخطاره است و براي بازي هفته آينده مشکلي نخواهد داشت.

هفته بيست و دوم ليگ برتر

جهانبازي ، داور بازي ملوان - استقلال

بر اساس اعلام کميته داوران فدراسيون فوتبال قضاوت ديدار تيم‌هاي ملوان و استقلال در هفته بيست و دوم رقابت‌‎هاي ليگ برتر که روز شنبه برگزار مي‌شود، برعهده يدالله جهانبازي است. داوران و ناظران ديدارهاي هفته بيست و دوم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر به اين شرح معرفي شده‌اند:

شنبه 30 دي

مس ...... فولاد خوزستان (ساعت 15:30- ورزشگاه امام علي (ع)کرمان)

داوران : سيدمهدي سيدعلي - تورج عيوض محمدي - محمدرضا غنو

ملوان ............... استقلال (ساعت 15:30 - ورزشگاه تختي انزلي)

داوران :يدالله جهانبازي - حسن کامراني فر - رسول فروغي

محمدرضايي بازي با ملوان را هم از دست داد

امين نوروزي معاونت پزشکي باشگاه استقلال، در خصوص آخرين شرايط عباس محمدرضايي، گفت: اين بازيکن شرايط خوبي دارد و در تمرين پا به پاي ساير بازيکنان تمرين کرد، اما به جهت آنکه ريسک نکرده باشيم با مشورت با کادر فني استقلال و امير قلعه‌نوعي، اين بازيکن در ديدار مقابل ملوان به ميدان نخواهد رفت.معاونت پزشکي باشگاه استقلال در خصوص آخرين شرايط ديگر بازيکنان گفت: تمامي بازيکنان از شرايط خوبي برخوردار هستند و مشکلي براي همراهي آبي‌پوشان ندارند.

لوکا بوناچيچ سرمربي تيم مس کرمان:

فولاد يا بارسلون تفاوتي ندارد

لوکا بوناچيچ سرمربي تيم مس کرمان در نشست خبري قبل از بازي مس کرمان و فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: در ديدار هفته گذشته مقابل استقلال تهران اگرچه بازي خوبي داشتيم اما به دليل اشتباهات فردي بازيکنان، نتيجه را به حريف واگذار کرديم.وي افزود:در ديدار شنبه اگر به جاي فولاد، بارسلونا نيز حريف ما باشد، بايد پيروز شويم و سه امتياز را به دست آوريم. هفته گذشته به دنبال تغيير ذهنيت بازيکنان براي ديدار با فولاد خوزستان بوديم و سعي کرديم برخي مسائل و مشکلات را در خط دفاع برطرف کنيم تا بازي خوبي را مقابل فولاد به نمايش بگذاريم.وي اضافه کرد: تيم فولاد خوزستان يکي از تيم هاي خوب، قوي و بالاي جدول است و ما چاره اي جز شکست دادن اين تيم نداريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي