جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/11/16 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4359

 818 طرح عمراني در شهرها و روستاهاي استان كردستان به بهره‌برداري مي‌رسد 

 سنندج - مقصودي

مرتضي جوانمردي در جلسه روساي کميته‌هاي 22 گانه مراسمات دهه فجر انقلاب استان کردستان با بيان اين مطلب اظهار داشت:در دهه فجر انقلاب اسلامي 818 طرح شامل 692 طرح عمراني و خدماتي شهري و نيز 126 طرح عمران روستايي در استان به بهره‌برداري مي‌رسد.

وي عنوان کرد:در دهه فجر امسال کليه پروژه‌هاي عمراني آماده بهره‌برداري روستايي در سطح استان به صورت متمرکز در يکي از روستاهاي کردستان و به طور همزمان با سراسر کشور به دستور رياست محترم جمهوري افتتاح خواهند شد. مدير کل روابط عمومي استانداري کردستان ادامه داد: دستاوردهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي در حوزه هاي مختلف از جمله در حوزه عمران و صنعت روند توسعه همه جانبه استان را شتاب بخشيده است.

وي خاطر نشان کرد: سرمايه گذاريهاي عظيم دولت در بخشهاي کشاورزي، سد سازي و آبرساني کردستان را تبديل به يکي از قطب اصلي کشاورزي در سطح کشورکرده است. جوانمردي خدمت صادقانه به مردم را از افتخارات مسئولان نظام برشمرد و تصريح کرد: مديران و مسئولان اجرايي و مردم استان با همدلي و همکاري بي نظير گام در مسير توسعه استان نهاده‌اند. مدير کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري کردستان اجراي طرحهاي مهر ماندگار را از اقدامات بي نظير و کم نظير دولت براي تسريع در آهنگ توسعه کشورو استان کردستان برشمرد. لازم به ذکر است در اين جلسه روساي کميته‌هاي 22‌گانه به ارائه برنامه‌هاي قابل اجرا در دهه فجر انقلاب در سطح استان پرداختند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي