جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/11/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 4367

 در واكنش به مذاكرات با آژانس؛
 احمدي‌نژاد: ما ديگر هسته اي شده‌ايم و برگشتي از اين مسير وجود ندارد 

رييس‌جمهور در حاشيه جلسه هيات دولت به خبرنگاران گفت: کار بررسي بودجه در دولت تقريبا تمام شده است.محمود احمدي‌نژاد در پاسخ به پرسش ايسنا درباره آخرين اخبار مربوط به روند بررسي لايحه بودجه سال 92 در دولت و ارسال آن به مجلس اظهار کرد: در هفته آينده در جمع خبرنگاران در مورد جزييات بودجه صحبت مي‌کنم. وي همچنين در پاسخ به پرسشي درباره شعار «زنده باد بهار» که در سخنانش در مراسم 22 بهمن مطرح کرده بود و نيز برخي انتقادها مبني بر انتخاباتي بودن استفاده از اين شعار گفت:‌ همه چيز در کشور انتخاباتي است!؟

احمدي‌نژاد افزود: من در مورد امام زمان (عج) صحبت کردم. شما مي‌خواهيد بگوييد زنده باد پاييز!

رييس‌جمهور همچنين در مورد تهديد اخير اوباما عليه ايران اظهار کرد: من صحبت‌هاي ايشان را نشنيده‌ام.

وي در پاسخ به صحبت يکي از خبرنگاران مبني بر اينکه "شما در سخنان خود در راهپيمايي 22 بهمن بحث مذاکره با آمريکا را مطرح کرديد و عده‌اي مي‌گويند شما در مقابل مقام معظم رهبري قرار گرفته‌ايد"، خطاب به خبرنگار گفت: آيا شما سخنراني مرا گوش داده‌ايد؟ آيا صحبت‌هاي آقا را گوش داده‌ايد؟ يکبار ديگر اين صحبت‌ها را گوش دهيد.

رييس‌جمهور در ادامه گفت‌وگوي خود با خبرنگاران در پاسخ به پرسشي مبني بر اينکه "جشنواره عشاير را که چندي پيش برگزار شد چگونه ديديد؟" گفت:‌ من جشنواره را نديدم ولي خبرهاي آن را شنيدم و خوب برگزار شده بود.

وي همچنين با اشاره به روحيه عشاير در دفاع از کشور و تعهد آنها به انقلاب و نظام گفت: برگزاري چنين جشنواره‌هايي مفيد است.

احمدي‌نژاد همچنين در پاسخ به پرسشي درباره حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن، با اشاره به حضور باشکوه مردم در اين راهپيمايي و تشکر از آنها گفت: برخي در آنها ترديد ايجاد شده و فکر مي‌کنند که در مردم هم ترديد ايجاد شده است در حالي که انقلاب و کشور مال ملت است و آن مردم آن را از خود مي‌دانند و ملت تاريخ‌ساز ما هميشه در صحنه حضور داشتند. برخي فکر مي‌کنند اتفاقي افتاده در حالي که اين گونه نيست و در مردم يک سر سوزني نسبت به انقلاب ترديد ايجاد نشده است.

رييس‌جمهور در پاسخ به پرسشي درباره مذاکرات ايران با آژانس بين‌المللي انرژي اتمي، گفت: ما ديگر هسته اي شده‌ايم و برگشتي از اين مسير وجود ندارد. يک راه بيشتر وجود ندارد و آن اين است که به جاي تقابل، با هم همکاري کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي