جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1391/12/07 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4376

 نمايشگاه بهاره با 140 غرفه متنوع در شهرستان قدس برپا مي‌شود 

 قدس - حجت اصغري

رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت قدس از ذخاير کافي ميوه شب عيد خبر داد و گفت: به منظور عرضه کالاهاي مورد نياز شهروندان با قيمتهاي مصوب، نمايشگاه بهاره با 140 غرفه متنوع در اين شهرستان برپا مي‌شود. حسن عقبايي در اين باره اظهار داشت: با توجه به ايام پاياني سال و افزايش تقاضاي شهروندان براي کالاهاي اساسي و اقلام مخصوص شب عيد، تمهيدات ويژه اي از سوي اداره صنعت، معدن و تجارت در نظر گرفته شده است.

اين مسئول عنوان کرد: در اين زمينه بيش از 180 تن پرتقال و سيب ذخيره شده است تا شهروندان براي تامين ميوه شب عيد خود هيچگونه مشکلي نداشته باشند. وي ادامه داد: در حدود 10 تا 15 مرکز عرضه ميوه در سطح شهرستان تعيين شده است که در صورت افزايش تقاضا و نياز شهروندان، اين مراکز بيشتر خواهد شد. رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قدس افزود: با توجه به تجارب و آمار سالهاي گذشته، به اندازه کافي ميوه ذخيره شده است و شهروندان مشکلي براي تهيه آن نخواهند داشت.

اين مسئول گفت: به منظور تنظيم بازار و جلوگيري از افزايش قيمت مرغ، حدود 65 تن مرغ منجمد با قيمت مصوب در مراکز عرضه شهرستان توزيع شده است. عقبايي بيان کرد: بيش از 120 تن سهميه مرغ براي شهرستان در نظر گرفته شده است که در صورت افزايش تقاضا و نياز شهروندان، اين مقدار افزايش مي يابد.وي در بخش ديگري از سخنان خود يادآور شد: همزمان با سراسر کشور و استان، نمايشگاههاي بهاره به منظور عرضه کالا و مايحتاج عمومي مردم در قدس نيز برپا مي‌شود، در اين نمايشگاهها، کالاهايي با تنوع بسيار، کيفيت بالا و تخفيفات ويژه عرضه مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي