جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/01/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4398

 تا انتخابات يازدهم 

حداد عادل: بزرگترين دشمن اصولگرايان تفرقه است

غلامعلي حداد عادل ، عضو ائتلاف سه گانه اصولگرايان ، از ائتلاف اکثريت خواست به جمع 1+2 بپيودند.

به گزارش عصر ايران ، به نقل خانه ملت،1+2 شامل حداد،ولايتي و قاليباف است و ائتلاف اکثريت نيز متکي ، باهنر ، آل اسحاق ، پورمحمدي و ابوترابي را در بر مي گيرد که از سوي جبهه پيروان خط امام و رهبري معرفي شده اند. قرار است از هر ائتلاف ، يک نفر کانديداي نهايي شود.

از ائتلاف اکثريت ، منوچهر متکي و از ائتلاف ديگر ، قاليباف و ولايتي بيشترين شانس را براي صعود به مرحله بعدي دارند.

حداد عادل با بيان اينكه در ائتلاف سه نفره به سمت شفاف شدن سازوكار پيش مي رويم، گفت: بعيد است كه شيخوخيت براي تعيين نامزد نهايي وارد سازوكار ائتلاف پيشرفت شود.

برگزاري اولين جلسه مجمع روحانيون مبارز به رياست خاتمي

عضو شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز گفت:در جلسه يكشنبه به رياست سيد محمد خاتمي به بررسي مسائل مربوط به انتخابات پيش‌رو پرداختيم.حجت الاسلام و المسلمين مجيد انصاري در گفتگو با ايلنا گفت: اولين جلسه مجمع روحانيون مبارز در سال جديد با حضور اعضا و به رياست سيد محمد خاتمي برگزار شد. وي تصريح كرد:جلسات مجمع مطابق سال‌هاي گذشته هر دو هفته يكبار برگزار مي‌شود و ما در اين زمينه برنامه منظم و مستمري داريم كه يكشنبه شب نيز به رياست آقاي خاتمي و با حضور اعضا اين جلسه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمين مجيد انصاري درخصوص مباحث مطرح شده در اين جلسه گفت:معمولا متناسب با موضوعات روز كشور مواردي را مطرح و درباره آن به بحث و بررسي مي‌پردازيم كه اين بار نيز با توجه به ايام انتخابات مواضع انتخاباتي مجمع مورد بحث و بررسي قرار گرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي