جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/03/05 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4437

 علي کريمي:
 از امروز براي تيم ملي دعا مي‌کنم 

علي کريمي درپيامي حمايت خود را ازتيم ملي فوتبال اعلام کرد. کاپيتان سابق تيم ملي فوتبال ديروز پيامي در حمايت از تيم ملي منتشرکرده که متن اين پيام به اين شرح است:همه مي‌دانيم که تيم ملي در شرايط حساسي قرار دارد. همه ما بايد به نظرسرمربي تيم ملي احترام بگذاريم و با حمايت کردن از اين تيم بتوانيم به بازيکنان در راه صعود به جام‌جهاني کمک کنيم. من هم ازامروزبه عنوان يک تماشاگر تيم ملي را حمايت و دعا مي‌کنم. اميدوارم که با صعود به جام‌جهاني دل مردم شاد شود.

واکنش کريمي به پيشنهاد فولاد خوزستان

باشگاه فولاد خوزستان هفته گذشته خواهان علي کريمي هافبک فصل گذشته پرسپوليس شده بود و احمد سجادي مربي فولاد مامور شده بود بااين بازيکن مذاکره کند.

کريمي پس از درخواست باشگاه فولاد خوزستان، از اين باشگاه يک هفته زمان خواست.حسين ابن قاسم سرپرست تيم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص پيشنهاد اين باشگاه به کريمي اظهار داشت: احمد سجادي از طرف حسين فرکي مامور شده بود با کريمي مذاکره کند. سجادي هم که به تهران آمده بود با اين بازيکن صحبت‌هايي را انجام داد.وي افزود: کريمي گفته است کار کردن با حسين فرکي برايم افتخار بزرگي است ولي يک هفته زمان مي‌خواهم تا با اين پيشنهاد جواب بدهم.

ابن قاسم در پايان درباره احتمال ماندن کريمي در پرسپوليس هم گفت: به هر حال ما دوست داريم کريمي به فولاد بيايد.

از جذب اين بازيکن نا اميد نيستيم و تلاشمان را مي‌کنيم او را به خدمت بگيريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي