جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/03/20 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4447

 تريبون اقتصادي 

 مدير عامل شرکت توزيع نيروي برق تهران:

امسال خاموشي با برنامه نداريم

مدير عامل شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ در مورد وضعيت تامين برق در سال جاري اظهار کرد: هيچ گونه خاموشي با برنامه‌اي نداريم.سيد محمد هاشمي در گفت‌وگو با ايسنا، گفت: ممکن است يکسري خرابي تجهيزات براساس اتفاقاتي که در دست ما نيست مانند سرقت کابل‌ها رخ دهد اما از لحاظ تامين برق هيچ‌گونه مشکلي وجود ندارد.

وي افزود: سرويس و تعميرات براساس برنامه‌ريزي انجام مي‌شود و طبق برنامه تمام پست‌ها و خطوط را تعمير مي‌کنيم و ارتقاء مي‌دهيم.

زمان واريز يارانه نقدي خردادماه

طبق روال ماه‌هاي قبل يارانه نقدي 45500 توماني خرداد ماه تا پايان هفته جاري به حساب سرپرستان خانوار واريز مي‌شود.

به گزارش تسنيم ،سازمان هدفمندي يارانه‌ها در ماه‌هاي قبل طي روزهاي 20-21 هر ماه يارانه‌هاي 45500 توماني را به حساب سرپرستان خانوار واريز مي‌کرد.برهمين اساس يارانه نقدي مرحله بيست و هشتم مربوط به خرداد ماه نيز طي 2 روز آينده به حساب سرپرستان خانوار واريز خواهد شد؛ يارانه نقدي مانند روال قبل و بدون تغيير براي هر نفر ماهانه 45500 تومان خواهد بود.در حال حاضر بيش از 74 ميليون ايراني يارانه نقدي مي‌گيرند.

کمک به اقتصاد خانواده با نودل

آيا تا به حال به اين موضوع انديشيده ايد که از يک محصول غذايي چه چيز را مي خواهيد؟ تنوع، کيفيت بالا و يا قيمت. آيا تنوع يک محصول غذايي مهمترين بخش آن محصول است، يا کيفيت مهمترين آن است و يا قيمت مناسب؟

درست حدس زده ايد. يک محصول غذايي هم بايد متنوع باشد، هم بايد کيفيت فوق العاده اي داشته باشد و هم اينکه قيمتش مناسب باشد تا در سبد خانوار جاي بگيرد.

حال اگر به شما بگويند که محصول غذايي شما يکي از بهترين مکمل هاي غذايي نيز مي باشد چه نظري خواهيد داشت؟ محصولي که علاوه بر تنوع، کيفيت و قيمت مناسب، يکي از مغذي ترين محصولات غذايي است و براي همه افراد خانواده نيز مفيد است.

در واقع محصول غذايي مورد نظر داراي مزيت هاي بي نظير ديگري نيز مي‌باشد. مثلا اينکه تنها در 3 دقيقه آماده خوردن مي شود و از آن مي توان در کنار بسياري از غذاها استفاده کرد و شايد از همه مهمتر قيمت بسيار مناسبي دارد.

آيا پي برديد که از کدام محصول غذايي صحبت کرديم؟ باز هم درست حدس زديد. نودل. نودل محصولي است که با تنوعش نياز تمامي افراد خانواده را پاسخ مي دهد. از کودکان بد غذا گرفته تا ورزشکاران. درواقع خيال بسياري از مادران با ورود آن به بازار راحت شده است زيرا نودل پاسخگوي هر نوع ذائقه اي است. از طرفي اين محصول با قيمت مناسبي که دارد کمک حال قشر زيادي از مردم مي باشد.

گفتني است، نودل محصولي از شرکت آماده لذيذ است که با 8 طعم متفاوت (گوشت، مرغ، سبزيجات، قارچ، پيتزا، سس گوجه فرنگي تند، کاري و زعفران) و با استفاده از پيشرفته ترين ابزارهاي صنعتي توليد شده است و مي توان گفت که نودل معرکه است. گفتني است، شرکت آماده لذيذ مدت هاست که با محصولاتي همچون انواع سوپ هاي آماده از قبيل: سوپ جو، مرغ، قارچ، سبزيجات، مرغ و ذرت، جو و گوجه فرنگي و جوانه گندم و انواع پوره هاي غذايي و دسر ها جاي خود را سبد خانوار خانواده ها باز کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي