جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/03/29 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4455

 دستورالعمل حمايت از پايان نامه هاي تحصيلات تکميلي 

 سقف حمايت مالي

موسسه پژوهش و برنامه ريزي آموزش عالي، دستور‌العمل حمايت از پايان نامه هاي تحصيلات تکميلي سال جاري و ميزان حمايت مالي از آن را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، برخي جزئيات دستورالعمل حمايت از پايان نامه هاي تحصيلات تکميلي سال 92 توسط موسسه پژوهش و برنامه ريزي آموزش عالي به اين شرح است:

معيارهاي پذيرش

تمام دانشجويان در حال تحصيل در مقاطع کارشناسي ارشد و دکتري مي توانند از تسهيلات اين دستورالعمل بهره مند شوند، موضوعات ارائه شده بايد منطبق با عناوين اعلام شده از سوي موسسه باشد، طرح نامه هايي که در حال اتمام و يا دفاع باشند، پذيرفته نمي شود؛ پايان نامه ها نبايد از حمايت‌هاي سازمان و نهاد دولتي يا خصوصي ديگري برخوردار باشد.

همچنين مالکيت فکري و معنوي دستاوردهاي پايان نامه به طور مشترک متعلق موسسه پژوهش و برنامه ريزي آموزش عالي و دانشگاه مربوط خواهد بود.

ميزان حمايت مالي

سقف حمايت از پايان نامه هاي کارشناسي ارشد در سال جاري مبلغ 800 هزار تومان است که از اين مبلغ 100 هزار تومان در صورت ارائه مقاله پرداخت خواهد شد.

همچنين درج عبارت " اين رساله با حمايت مالي موسسه پژوهش و برنامه ريزي آموزش عالي انجام شده است "در داخل و روي جلد پايان نامه الزامي است.

سقف حمايت از پايان نامه هاي دکتري در سال جاري مبلغ يک ميليون و 500 هزار تومان است که از اين مبلغ 250 هزار تومان در صورت ارائه مقاله پرداخت خواهد شد.

همچنين درج عبارت " اين رساله با حمايت موسسه پژوهش و برنامه ريزي آموزش عالي انجام شده است " در داخل و روي جلد پايان نامه الزامي است.

مبلغ مورد حمايت در يک قسم و پس از انجام دفاع و تحويل پايان نامه مطابق ضوابط و مقررات پرداخت خواهد شد.

مدارک مورد نياز

ارائه درخواست به همراه يک نسخه از طرح نامه پيشنهادي و صورت جلسه تحصيلات تکميلي دانشگاه، در صورت تصويب لازم است.

ارائه تمامي نسخه هاي چاپي از پايان نامه که عبارت مورد اشاره در بند حمايت مالي، در داخل و روي جلد آن چاپ شده باشد.

تحويل يک نسخه چاپي از پايان نامه و مقاله مستخرجه از آن به همراه لوح فشرده حاوي فايل ورود و پي دي اف نيز جزء مدارک مورد نياز به شمار مي آيد.

عناوين پيشنهادي براي حمايت از پايان نامه هاي تحصيلات تکميلي

موسسه پژوهش و برنامه ريزي آموزش عالي در حوزه هايي مانند مطالعات مديريت آموزش عالي، برنامه ريزي آموزش عالي، مطالعات تطبيقي و نوآوري هاي آموزشي، اقتصاد آموزش عالي و پژوهش‌هاي آماري، از پايان نامه‌هاي تحصيلات تکميلي حمايت مي کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي