جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/05/10 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4490

 دقيقه نود 

 امير قلعه نوعي:

توقع نداشتم جباري آن حرف‌ها را بزند

سرمربي تيم فوتبال استقلال با اشاره به ديدار تيمش برابر سپاهان در هفته دوم ليگ برتر به حضور مجتبي جباري در ترکيب تيم حريف اشاره کرد و گفت: جباري براي استقلال زحمت زيادي کشيده و بايد مسائل درون خانواده را حفظ مي‌کرد. من از اين بازيکن با تجربه انتظار نداشتم که در آستانه ديدار با استقلال مسائل درون خانوادگي را بيرون مي‌برد.

وي در نشست خبري قبل از ديدار با سپاهان ضمن بيان اين مطلب افزود: ديدار استقلال و سپاهان در همه سالهاي گذشته از اهميت بالايي برخوردار بوده. اين تيم خط هافبک قوي دارد و طبيعتا ما بايد براي جباري و ابراهيمي برنامه داشته باشيم. ما تمريناتمان را ديرتر از سپاهان شروع کرديم اما به هر حال استقلال در تهران بازي دارد و ميزبان است. ما هنوز به شرايط مطلوب نرسيده ايم. البته طبيعي هم هست چرا که ما تغييراتي را در ترکيب تيم مان داشته ايم و چند بازيکن مصدوم و محروم هم داريم. اي کاش ديدار استقلال و سپاهان چند هفته ديرتر برگزار مي شد تا جذابيت هاي آن بيشتر مي شد.

زلاتکو کرانچارسرمربي تيم فوتبال سپاهان:

دنبال پيروزي برابر استقلال هستيم

زلاتکو کرانچارسرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان با بيان اينکه سعي دارد با تکيه بر کار تيمي و توانايي و قدرت بالاي بازيکنان خود به دنبال راهي براي پيروزي مقابل استقلال باشد، گفت: به نظر من سپاهان با توجه به جذب نفرات مطرح در خطوط مختلف، نسبت به گذشته قوي‌تر شده است.

وي در نشست خبري پيش از ديدار تيم سپاهان برابر استقلال ضمن بيان مطلب فوق گفت: دو مسابقه آخر ما با استقلال در ورزشگاه آزادي، چند ماه پيش بود. جام حذفي لحظاتي دراماتيک را شاهد بوديم و اميدواريم باز هم يک بازي زيبا را از سوي دو تيم شاهد باشيم.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان با بيان اينکه اين مسائل تضمين خوبي است براي تماشاي يک مسابقه جالب توجه، هرچند در ابتداي فصل همه تيم‌ها دنبال رسيدن به فرم مطلوب خود هستند، افزود: به نظر من سپاهان نسبت به گذشته قوي‌تر شده است.

نشست نکونام و فتح الله زاده

کاپيتان تيم ملي فوتبال و هافبک تيم استقلال، ظهر ديروز در دفتر مديرعامل باشگاه استقلال حضور يافت و با وي ديدار و گفتگو کرد.

گفتني است، جواد نکونام که بعد از اما و اگرهاي فراوان در تيم استقلال ماندني شد تا براي دومين سال متوالي پيراهن اين تيم در ليگ برتر بر تن کند ظهر ديروز چهارشنبه در دفتر فتح‌الله‌زاده حضور يافت و با وي به ديدار و گفتگو کرد.

نکونام در هفته اول ليگ برتر براي تيم استقلال به ميدان نرفته بود و بايد ديد امير قلعه‌نوعي در بازي امشب مقابل سپاهان به وي ميدان خواهد داد يا همچنان بر اين باور است که کاپيتان تيم ملي به خاطر غيبت در تمرينات پيش فصل از آمادگي لازم به دور است.

تيموريان استقلالي شد

هافبک ملي‌پوش تيم استقلال در آستانه ديدار اين تيم با سپاهان اصفهان، با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد خود را با تيم استقلال ثبت کرد.

محمد قاضي مهاجم تيم فوتبال استقلال:

اين ديدار حساسيت هاي هميشگي خود را دارد

محمد قاضي مهاجم تيم فوتبال استقلال در آستانه ديدار تيم هاي فوتبال استقلال و سپاهان در هفته دوم ليگ برتر که پنجشنبه شب در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود گفت: از لحاظ امتيازي اين ديدار هم همانند ساير ديدارها تنها سه امتياز دارد اما با توجه به اينکه هميشه ديدارهاي استقلال و سپاهان پرتماشاگر بوده اين نشان دهنده آن است که اين ديدار حساسيت هاي هميشگي خود را دارد.

سه غايب ذوب‌آهن مقابل پرسپوليس

تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در هفته دوم ليگ برتر فوتبال ايران از ساعت 22 و 15 دقيقه ميزبان پرسپوليس است. لوکا بوناچيچ در اين مسابقه سه تن از بازيکنان خود را در اختيار ندارد.

سينا عشوري و محسن بياتي نيا به دليل محروميت و کاسپاروف به دليل مصدوميت نمي توانند براي تيم خود در اين مسابقه به ميدان بروند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي