جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/06/02 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4507

 شهردار كرج مطرح كرد؛
  اعتمادسازي؛ مهمترين عامل در کسب رضايت شهروندان 

کرج - خاکپور

شهردار کرج اعتماد سازي را مهمترين عامل در کسب رضايت شهروندان ذکر و عنوان کرد: اين مهم بين مديريت شهري و شهروندان از اهميت بالايي برخوردار است. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري مديريت شهري کرج سيد علي آقازاده در مراسم افتتاحيه سيزدهمين نشست تخصصي کارگروه سازمان هاي ميادين و ساماندهي مشاغل شهري کلانشهر هاي کشور با اشاره به اينکه در هر بخش مديريتي نقاط ضعفي نيز وجود دارد، اظهار داشت: مديران هر بخش موظفند به منظور رفع نقاط ضعف و کسب اعتماد شهروندان تلاش کنند.

اين مسئول اضافه کرد: اعتماد سازي بين مديريت شهري به ويژه سازمان ميادين ميوه و تره بار شهرداري کرج با شهروندان در فعاليت هاي عمراني، فرهنگي و خدماتي حرف نخست را مي زند.

وي با اشاره به اينکه دغدغه مردم مسائل اقتصادي، بيکاري و گراني است، کسب اعتماد مردم با رفع دغدغه هاي آنان را مهم ارزيابي کرد و افزود: اين مهم با نظارت هاي ويژه تحقق پيدا خواهد کرد و تنها به شعار نبايد بسنده کرد.

شهردار کرج در ادامه سخنان خود اظهار داشت: سازمان ميادين در هر شهر در زمينه هاي متفاوت عمراني، فرهنگي، خدماتي و ... نقش بي بديلي در راستاي رفاه شهروندان دارد.

آقازاده با بيان اينکه اکثر نقش خدماتي شهرداري‌ها به سازمان ميادين بر مي گردد، عنوان کرد: اين نقش مي‌تواند براي شهروندان ايجاد امنيت و آرامش کند.

اين مسئول در ادامه با اشاره به اينکه ارائه کالاهاي با کيفيت و قيمت هاي مناسب مي تواند آغاز کننده يک رقابت جدي و تعديل کننده قيمت در کالاهاي عرضه شده باشد، تهيه مواد غذايي مورد نياز مردم با کيفيت بالا و قيمت مناسب را از مهمترين وظايف در اين رقابت دانست.وي افزود: اگر سازمان ميادين ميوه و تره بار شهرداري نقش خود را به خوبي ايفا کند مي تواند پيشاني شهرداري باشد و در ارائه خدمات هرچه مطلوب تر به شهروندان شهرداري را ياري کند.

شهردار کرج بيان کرد: در صورت داشتن تخصص لازم ناظران در بازار روز مي توانند با قيمتي کمتر از نرخ معمول کالاي مورد احتياج مردم را در اختيار شهروندان قرار دهند که در اين صورت اعتماد بين مديريت شهري و به طور ويژه سازمان ميادين تقويت مي شود.

افزايش دو برابري بازار روزها طي 5 سال اخير

آقازاده در ادامه سخنان خود به حجم بالاي مراجعه کنندگان به بازار روزها اشاره کرد و با بيان اينکه اين مهم نشان دهنده عملکردي مطلوب و موثر است، از افزايش دو برابري بازار روزها طي پنج سال اخير خبر داد.اين مسئول توسعه متوازن بازار هاي روز در شهرها را مهم ارزيابي کرد و افزود: بازار روزها بايد از نظر جغرافيايي در فاصله استاندارد باشند و به راحتي در دسترس شهروندان قرار گيرند.

وي توزيع متوازن بازار روزها در سطح شهر را از مواردي دانست که بايد در سياست گذاري هاي سازمان ميادين و شهرداري رعايت شود و عنوان کرد: نشست هاي تخصصي نقش بسزايي در برنامه‌ريزي موثر به منظور سياست گذاري مطلوب دارد.

شهردار کرج در پايان سخنان خود اظهار اميدواري کرد: با استقرار دولت تدبير و اميد شاهد اعتماد عمومي و هماهنگي خوب و بهتر با مديريت شهري باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي