جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/06/02 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4507

 مديرعامل باشگاه راه آهن سورينت:
 استقلالي‌ها تعامل را ياد بگيرند! 

 
باشگاه استقلال هفته‌ي گذشته پيش از انجام بازي با بوريرام نامه‌اي را به سازمان ليگ براي به تعويق انداختن يک روزه ديدارش با راه آهن سورينت ارسال کرد. اين باشگاه معتقد بود به دليل در ميان بودن منافع ملي بايد اين بازي به تعويق بيفتد.

اما صادق رييسي‌کيا مديرعامل راه آهن واکنش تندي به درخواست آبي‌هاي پايتخت نشان داد و گفت که به هيچ وجه با تعويق در برگزاري بازي موافق نيست. امير قلعه‌نويي نيز بعد از بازي با بوريرام دوباره روي موضعش پافشاري کرد و گفت که مديرعامل راه آهن را نمي‌شناسد و آنها بايد به خاطر منافع ملي با خواسته‌شان کنار بيايند.

صادق رييسي‌کيا در گفت‌وگو با ايسنا درباره‌ي اظهارات امير قلعه‌نويي بيان کرد: اولا مواضع باشگاه از جانب مدير عامل مطرح مي شود و ما صحبت هاي آقاي قلعه نويي را موضع شخصي قلمداد مي کنيم.

همچنين فکر نمي‌کنم هيچ‌کس استقلال را تيمي ملي بداند و از اين موضوع برداشت ملي داشته باشد. آقايان به دليل اين‌که در مسابقات آسيايي حضور دارند مي‌خواهند ما با جابه‌جايي زمان بازي موافقت کنيم. اين در حالي است که بازي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا انجام شده و بازي‌اش با ما بعد از ديدار با بوريرام است. اگر اين ديدار قبل از بازي با بوريرام بود در جهت کمک به يک باشگاه ايراني و نه تيم ملي، با استقلالي‌ها همکاري مي‌کرديم. وي افزود: آقاي قلعه‌نويي يا هر دوست ديگري چطور از اين موضوع برداشت ملي دارند؟ نمي‌دانم شايد ما راجع به منافع ملي اشتباه فکر مي‌کنيم.

اتفاقا منافع و ارزش‌هاي ملي در حال حاضر به اين معني است که نظم و قانون را رعايت کنيم. باشگاهي که دو ستاره روي پيراهنش دارد و به دنبال ستاره سوم است بايد آن‌قدر حرفه‌اي بوده و تيمش را خوب بسته باشد که بتواند در دو جام شرکت کند. متوجه نمي‌شوم چطور وقتي بازي آسيايي‌شان برگزار شده مي‌گويند به خاطر منافع ملي با درخواست ما موافقت کنيد؟

مديرعامل باشگاه راه آهن سورينت هم‌چنين با اشاره به اين‌که هيچ درخواستي از باشگاه استقلال براي تعويق بازي به آنها نرسيد است، اظهار کرد: سازمان ليگ برگزارکننده بازي است و نمي‌تواند دخل و تصرفي در برنامه‌ها داشته باشد اما باشگاه استقلال نامه‌اش را به سازمان ليگ ارسال کرده است. به هر حال استقلال و راه آهن هرکدام يک راي در سازمان ليگ دارند. به اعتقادم فتح‌الله‌زاده بايد اين نامه را به من مي‌فرستاد. اگر اين کار از مسير خودش انجام مي‌شد و استقلالي‌ها تعامل را ياد مي‌گرفتند ما هم با نظر مثبت درخواستشان را بررسي مي‌کرديم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي