جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/06/05 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4510

 فرماندار مشگين‌شهر:
 مرکز دياليز مشگين شهر افتتاح مي‌شود 

 اردبيل – خبرنگار آفرينش

فرماندار مشگين‌شهر از افتتاح ساختمان جديد مرکز دياليز مشگين‌شهر براي ارائه خدمات به بيماران و افراد نيازمند خبر داد. سيد حميد عباداللهي در مراسم تجليل از پزشکان نمونه شهرستان مشگين به اهميت کار طبابت و تاکيد دين اسلام بر اين امر شريف اشاره کرد و اظهار داشت: ‌طبابت از آن جهت مقدس است که يک طبيب حاذق مي‌تواند جان انساني را نجات دهد.

وي با بيان اينکه در مکتب اسلام به حاکم عادل، عالم عامل و پزشک حاذق به عنوان يک ضرورت حتمي نياز احساس مي‌شود، تصريح کرد: اگر چرخه سلامت و امنيت پايدار رواني، اجتماعي جامعه برقرار باشد همه افراد مي‌توانند در توسعه و امر پيشرفت‌هاي روزافزون مشارکتي جدي داشته باشند.

عباداللهي در ادامه خاطر نشان کرد: دو نعمت مجهول همانا سلامت و امنيت در پيشرفت جامعه مؤثر است که تأمين‌کننده يکي از اين نعمات که همانا صحت و سلامت است، پزشکان دلسوز هستند.

اين مسئول در ادامه سخنان خود با اشاره به راه‌اندازي بخش‌هاي مختلف بيمارستان حضرت وليعصر (عج) مشگين‌شهر، از احداث اورژانس جديد اين بيمارستان در آينده نزديک خبر داد.

وي اضافه کرد: در کنار احداث اين مرکز اورژانس ساختمان جديد مرکز دياليز مشگين‌شهر نيز راه‌اندازي مي‌شود.

فرماندار مشگين‌شهر با بيان اينکه در اين شهرستان پزشکان مجرب و حاذق در ارائه خدمات به مردم دلسوزانه وارد مي‌شوند، بيان کرد: در اين شهرستان بيش از 150 پزشک عمومي، 41 پزشک متخصص و 21 دندان پزشک فعاليت دارند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي