جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/06/21 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4523

 آقازاده مطرح كرد؛
  شهروندان با حضور بي سابقه در نمايشگاه گل، سنگ تمام گذاشتند 

 
شهردار كرج گفت: شهروندان براي حضور خود در نمايشگاه، سنگ تمام گذاشتند و در طول مدت برگزاري نمايشگاه، با استقبال بي نظير خود، خستگي دست اندرکاران نمايشگاه را زدودند.به گزارش پايگاه خبري مديريت شهري كرج، سيد علي آقازاده در مراسم اختتاميه دومين نمايشگاه گل و گياه کرج اظهار داشت: طي چند روز گذشته با برپايي نمايشگاه گل، شهروندان از فرصت استفاده کردند و ساعاتي را همراه با خانواده در اين نمايشگاه و محيط مفرح گذراندند.وي افزود: در واقع شهروندان براي حضور خود در نمايشگاه، سنگ تمام گذاشتند و در طول مدت برگزاري نمايشگاه، با استقبال بي نظير خود، خستگي دست اندرکاران نمايشگاه را زدودند.

اين مسئول در ادامه از مسئولان حامي اين نمايشگاه به خصوص اعضاي شوراي شهر تشکر و قدرداني و عنوان کرد: سازمانهاي مرتبط با حوزه فضاي سبز، صدا و سيما، راديو دانش، رسانه ها و خبرگزاري‌ها، مطبوعات محلي و سراسري، نيروي انتظامي، پليس راهور . ... همگي دست به دست هم دادند تا اين نمايشگاه به نحو مطلوبي در کرج برگزار شود.

آقازاده گفت: طي مدت برگزاري نمايشگاه محدوده ميدان امام حسين به شدت متراکم بود اما از سوي راهنمايي و رانندگي و نيروي انتظامي، مشکلات ترافيکي به طرز مطلوبي برطرف شد و شهروندان با مشکلي مواجه نشدند.

شهردار کرج با اشاره به اينکه پارک شهيد چمران داراي مساحتي بالغ بر 400 هزار مترمربع است، اعلام کرد: طي دو سال گذشته به منظور بهسازي و بازسازي اين پارک بزرگ بيش از سه ميليارد تومان هزينه شده و هم اکنون پارک شهيد چمران مامن و پناهگاه خانواده ها است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي