جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/06/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4526

 استقلالي‌ها هتل ديگري پيدا نکردند 

 
کاروان تيم فوتبال استقلال روز شنبه در بدو ورود به شهر بوريرام تايلند مستقيما به ورزشگاه اختصاصي تيم بوريرام يونايتد رفت تا ديدار اين تيم را برابر تروساسانا در هفته بيست و هفتم رقابتهاي ليگ برتر اين کشور از نزديک تماشا کند.آبي‌‌هاي پايتخت مستقيم به ورزشگاه اصلي شهر بوريرام رفتند تا تماشاگر ويژه بازي بوريرام – تروساسانا در چارچوب رقابت‌‌هاي ليگ‌ برتر تايلند باشند. بر اساس اعلام سايت رسمي باشگاه استقلال، بازيکنان اين تيم از نيمه دوم اين بازي تماشاگر ديدار بوريرام شدند و در پايان بازي به هتل تپناکورن رفتند.

ميرشاد ماجدي، سرپرست تيم استقلال سابقه حضور در تيم تروساسانا را در کارنامه دارد. بوريرام اين ديدار را 2 بر صفر برد. بعد از اين ديدار بود که اعضاي اين تيم به هتل محل اقامت خود رفتند و در کمتر از 12 ساعت صداي نارضايي بازيکنان از کيفيت هتل پنتاکورن به گوش رسيد.به گزارش مهر، کادر فني تيم استقلال نيز که از شرايط محل اقامت تيم رضايت نداشتند امروز تصميم به تغيير مکان اقامت تيم را گرفتند که تلاش‌هاي آنها به سرانجام نرسيد و بالاجبار آبي‌هاي پايتخت در همان هتل باقي ماندند.

محمد نوري‌فر، مدير روابط عمومي باشگاه استقلال گفت: اکثر هتل‌هاي خوب اين شهر جاي خالي ندارند و نمي‌توان در اين شرايط هتل ديگري را پيدا کرد. شهر بوريرام مثل بانکوک نيست و به نظر مي‌رسد استاديوم اين شهر بهتر از ديگر امکانات شهري و هتل‌هاي آن است براي همين اعضاي تيم در همان هتل که چندان بد نيست باقي ماندند.

وي در خصوص سفر فتح الله‌زاده به تايلند نيز عنوان کرد: به احتمال فراوان وي فردا راهي تايلند مي‌شود تا در کنار تيم قرار گيرد. ديدار برگشت تيم‌هاي بوريرام و استقلال در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا روز چهارشنبه 27 شهريورماه در تايلند برگزار مي‌شود. در بازي رفت تيم استقلال با يک گل برنده شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي