جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/06/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4528

 بسکتبال صورت خود را با سيلي سرخ نگه داشته 

 
محمود مشحون در نشست ديروز که براي هماهنگي برگزاري فصل جديد مسابقات ليگ برتر برگزار شد، اظهار داشت: من هر سال در طي برگزاري اين رقابتها متهم به همکاري با يک تيم خاص بودم. هر سال من را به يک تيم متصل مي‌کردند اما افتخارم اين است که با هر تيم بودم وامدارش نبودم بلکه همراه و کنار آن تيم بودم.

وي با اشاره به همکاري برخي از تيم‌ها براي اجراي هرچه بهتر برنامه‌هاي فدراسيون بسکتبال در زمينه مسابقات باشگاهي تصريح کرد: خيلي از تيم‌ها و مسئولان‌شان با تمام ناتوانايي‌هايي که داشتند، کمک حال فدراسيون بودند.

با اين اوصاف چطور مي‌توانم مقابل اين تيم‌ها بي‌تفاوت باشم و از آنچه که وظيفه من است، بگذرم. رئيس فدراسيون بسکتبال ايران با يادآوري حضور 13 ساله‌اش در اين فدراسيون و تاکيد بر اينکه اين مدت براي بسکتبال برکت بوده است، به درخواست‌هاي مطرح شده مبني بر تشکيل سازمان ليگ اشاره کرد و در اين زمينه گفت: شش ماه پيش مسئولان برخي از تيم‌ها پيشنهاداتي مبني بر تشکيل سازمان ليگ ارايه کردند که اولين درخواست از طرف باشگاه مهرام مطرح شد اما ما ناتوان بوديم.

وي ادامه داد: خدا مي‌داند فدراسيون بسکتبال اين شش ماه را چطور گذراند در حالي که به تمام برنامه‌هاي خود به موقع عمل کرديم. من نامه مکتوب روساي سه فدراسيون را دارم که از من خواسته بودند به آنها بگويم که چطور در اين اوضاع و با اين شرايط فدراسيون بسکتبال کارهايش رادنبال مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي