جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/07/11 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4541

 نهادهاي مالي 

 ابقاء ديواندري به عنوان مديرعامل بانک ملت

با تصميم مجمع بانک ملت و راي سهامداران اين بانک، علي ديواندري به مدت 2 سال ديگر در سمت عضو هيئت مديره و مديرعامل بانک ملت فعاليت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومي بانک ملت ،ديواندري که از سال 84 مديريت عاملي بانک ملت را بر عهده داشته در دوره مديريت خود، اين بانک را با استفاده از روش هاي علمي به يکي از بانک هاي برتر کشور تبديل کرده است.

با ابقاي ديواندري در پست مديريت عاملي بانک ملت، پيش بيني مي شود که اين بانک در دوره جديد و با اجراي پروژه هاي جديد، خدمات متنوع تر و متناسب با طبقات مختلف مشتريان به آنها ارائه کند.در اين باره وزارت اقتصاد اعلام کرد: تاکنون هيچ تصميمي براي تغيير در مديريت بانک ملت اتخاذ نشده و ديواندري کماکان به فعاليت خود در اين بانک ادامه خواهد داد.

اطلاعيه پرداخت سود سهام عملکرد سال مالي 91 بانک اقتصادنوين

بدين‌وسيله به اطلاع کليه سهامداران حقيقي بانک اقتصادنوين مي‌رساند:سود سهام مصوب مجمع عمومي عادي ساليانه مورخ 1392.04.23 مربوط به عملکرد سال مالي 1391 اين بانک به شماره حساب بانکي تمام سهامداران محترم حقيقي واريز گرديده است. به گزارش روابط عمومي بانک اقتصاد نوين،کليه سهامداران حقيقي مي‌توانند با در دست داشتن اصل شناسنامه، اصل کارت ملي و دفترچه حساب بانک مربوطه براي دريافت سهم سود سهام متعلقه، به شعب بانک اقتصادنوين و بانک ذيربط مراجعه نمايند.

جشنواره خدمات الکترونيکي بانک صادرات مورد استقبال قرار گرفت

ارايه خدمات مطلوب، متنوع و گسترده بانک صادرات ايران به مشتريان موجب استقبال گسترده آنان از جشنواره خدمات الکترونيکي شده است.به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ، «جشنواره خدمات الکترونيک» در پاسخ به همراهي و مشارکت مشتريان و دارندگان کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب از ابتداي شهريورماه آغاز شده است که براساس آن به استفاده کنندگان از خدمات نوين اين بانک به قيد قرعه و بر حسب امتياز کسب شده جوايزي ارزنده‌ اعطا و از آنها تقدير خواهد شد.

انتصاب مديرعامل جديد بانک مسکن

محمد‌هاشم بت‌شکن با حکم وزير اقتصاد به عنوان مديرعامل بانک مسکن منصوب شد. به گزارش پول‌نيوز،بت‌شکن داراي دکتري مديريت مالي از دانشگاه تهران است.

از سوابق کاري وي مي‌توان به مديرعامل شرکت سرمايه‌گذاري بهمن، رئيس هيئت مديره شرکت بورس اوراق بهادار، معاون اقتصادي و برنامه‌ريزي بانک اقتصاد نوين، معاون بانکداري شرکتي بانک اقتصاد نوين و رئيس هيئت مديره بانک همکاري اسلامي عراق، علاوه بر مديرعاملي بانک اقتصاد نوين، اشاره کرد.

مدير عامل بانک توسعه تعاون خبرداد:

ايجاد 21 هزار شغل در 5 ماهه امسال

مديرعامل بانک توسعه تعاون کل اشتغالزايي ايجاد شده از زمان تاسيس بانک تا پايان مرداد سال جاري را بيش از 105 هزار و 508 نفر شغل ذکر کرد.

ماشاء الله عظيمي در گفت وگو با ايسنا، افزود: از اين ميزان اشتغال ايجادي سهم اشتغال سال 91 بيش از 39 هزار و 749 نفر و سهم سال 92 از ابتداي سال تا پايان مرداد ماه 21 هزار نفر بوده است.

وي همچنين حفظ اشتغال موجود در سال جاري را بيش از 23 هزار و 480 نفر ذکر کرد و گفت: اين رقم در سال گذشته 46 هزار و 315 نفر بوده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي