جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/07/11 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4541

 خبر 

 برگزاري همايش عملكرد درخشان شركت فولاد مباركه اصفهان در شش ماهه اول 1392

اصفهان - راعي

همزمان با ايام هفته دفاع مقدس همايش عملکرد 6 ماهه اول فولاد مبارکه اصفهان در سال 92 با حضور مديرعامل، معاونين، مديران و كاركنان فولاد مباركه برگزار شد و طي آن دكتر سميعي نژاد مدير عامل فولاد مباركه ضمن ابراز خرسندي از کارنامه موفقيت آميز شرکت در اين مدت، ياد و خاطره شهداي 8 سال دفاع مقدس را گرامي داشت و تصريح کرد: بنا بر اعلام انجمن جهاني فولاد رتبه ايران در توليد فولاد جهان با صعود دوپله‌اي از 17 به 15 رسيد فلذا در اين موقعيّت حساس اهميّت و لزوم توجه به جبهه‌ صنعت اگر بيشتر از اهميت دوران دفاع مقدس نباشد يقيناً کمتر نيست چراکه در دوران جنگ هيچگاه فرمان جهاد از سوي مقام معظم رهبري صادر نشد ولي امروز در جبهه‌ صنعت ما اين حکم و فرمان سرنوشت‌ساز را سرلوحه فعاليتهايمان مي‌بينيم.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، مدير عامل فولاد مبارکه در ادامه به روند روبه رشد شرکت فولاد مبارکه طي سالهاي اخير اشاره کرد.

مديرعامل فولاد مبارکه در ادامه گفت: هدف اصلي ما در فولاد مبارکه اصفهان که بزودي به يک هولدينگ مبدل مي‌گردد، کاهش هزينه‌ها و مصارف انرژي و در ادامه افزايش توليد است که البته مطالعات اين کار نيز در حال انجام است.

در جلسه كميسيون فرهنگي ورزشي شوراي اسلامي شهر ساري مطرح شد؛

ضرورت تامين فضاهاي ورزشي ويژه بانوان

ساري - خبرنگارآفرينش

در پي تصميم‌گيري كميسيون فرهنگي و اجتماعي و ورزشي شوراي اسلامي شهر ساري مبني بر برگزاري نشستهاي ادواري با متوليان فرهنگي و ورزشي شهر،اين هفته نشست كميسيون مزبور با رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساري برگزار گرديده و مسايل ورزشي شهر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

حمايت مديران شهر از ورزش، حمايت از منافع شهروندان است

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساري طي سخناني به نيازهاي عديده ورزش شهر مركز استان اشاره كرد و گفت:حمايت شورا و شهرداري از ورزش و كمك به تامين نياز هاي شهروندان در اين حوزه در واقع به منزله حفظ منافع شهروندان مي باشد. بريماني نياز ويژه در اين زمينه را حمايت از ورزشهاي همگاني ذكر كرد و افزود:ساري داراي پتانسيل بالا و استعدادهاي فراوان ورزشي است و اين امر ايجاب مي كند در جهت تامين فضاها و امكانات ورزشي موردنياز شهروندان به ويژه ورزشكاران اقدام شود.

وي به وجود بيش از 1500 ورزشكار سازمان يافته در شهرستان اشاره كرد و گفت تعداد قابل توجهي از ورزشكاران ما در رده قهرماني و در ليگهاي مطرح كشور و تيمهاي ملي حضور دارند و جا دارد هر ساله برنامه تجليل از برترينها را جهت تشويق و ترغيب جوانان به ورزش برگزار كنيم. بريماني تاثيرات ورزش بر سلامت جامعه را برشمرد و اظهار داشت :يكي از راههاي مبارزه و مقابله با معضل اعتياد ،تقويت ورزش است و در اين راستا مي‌توان علاوه بر افزايش امكانات ورزشي به حمايتهاي مالي از هياتهاي ورزشي نيز پرداخت.

ساري از كمبود فضاهاي ورزشي ويژه بانوان رنج مي‌برد

در ادامه رئيس كميسيون فرهنگي ورزشي شوراي شهر نيز به كمبود فضا هاي ورزشي بانوان در سطح شهر اشاره كرد و افزود: بانوان مستعد ما نياز به مكانهايي دارند كه آزادانه به ورزش دلخواه خود بپردازند. شمشير بند ياد آور شد:براي تامين نيازهاي ورزشي شهر،شورا و شهرداري تعامل لازم را با اداره ورزش و جوانان خواهند داشت.

تجهيز پاركها به امكانات ورزشي

پرويز شعباني دبير شوراي شهر و عضو كميسيون فرهنگي نيز تصريح كرد:چون امكانات و فضا هاي ورزشي شهر محدود است،مي توان پارك هاي سطح شهر را به حداقل امكانات ورزشي مجهز كرد تا شهروندان از آن بهره مند شوند .

شورا و شهرداري خود را حامي ورزش شهر مي دانند

مسعود پيري ديگر عضو كميسيون فرهنگي با بيان اين كه وظيفه نهاد مديريت شهري در عمران شهري خلاصه نمي شود،افزود: ارائه خدمات شهري كه جزء وظايف مديريت شهر است داراي ابعاد گوناگوني است و حوزه‌هاي مختلفي را شامل مي‌شود. وي اظهار داشت:از مبلمان شهري،حمل و نقل و ترافيك ،زيباسازي شهر، جلوگيري از سد معبر،توسعه فضاهاي سبز،ايمني و عمران شهري گرفته تا كمك به تامين نيازهاي فرهنگي اجتماعي و ورزشي همگي در قالب خدمات شهري مي‌گنجد و لذا شورا و شهرداري خود را در كمك به تامين نيازهاي ورزشي شهروندان وظيفه‌مند مي‌دانند و از اين كار حمايت خواهند كرد.

رئيس پليس غرب استان تهران:

شاهد کاهش جرائم هستيم

شهريار - برزگر

با توجه به ارقام آماري،کاهش 21 درصدي تماس مردمي با مرکز فوريتهاي پليسي 110 را داشته ايم که اين مهم با اصلاح آماري و حضور محسوس پليس در نقاط جرم خيز و اصلاحات انجام گرفته در حوزه فوريتهاي پليسي 110 در 6 ماهه اول سال جاري صورت پذيرفته است.سردار اصلاني رئيس پليس غرب استان تهران ضمن بيان مطالب فوق گفت: با توجه به تماسهاي مردمي اولويت بندي جرائم به ترتيب نزاع ودرگيري، موادمخدر و وجود معتادان کارتن خواب، تخلفات راهور وسرقت مي باشد که اين چهار جرم مهم از دغدغه هاي مردم بوده است که ما برهمين اساس برنامه ريزي نموده وعملياتها، وطرحهاي پاکسازي را به مرحله اجرا گذاشته ايم.

سردار اصلاني عملکرد پليس در حوزه موادمخدر را در 6 ماه گذشته کشف سه تن و 208 کيلوگرم انواع موادمخدر عنوان نمود و افزود:با توجه به افزايش 5/8 درصدي کشفيات و 10 درصدي دستگيريها در حوزه مواد مخدر در سال جاري ما 3 درصد انهدام باند قاچاق موادمخدر و51 درصد توقيف وسائط نقليه قاچاقچيان را داشته ايم.

رئيس پليس غرب استان تهران در پايان با اشاره به اجراي 217 برنامه در هفته نيروي انتظامي خاطرنشان کرد: در طول هفته ناجا 68 برنامه به صورت درون سازماني و 125 برنامه به صورت برون سازماني و 24 برنامه بصورت خدمات مضاعف انتظامي انجام مي‌گيرد.

در راستاي ساماندهي انشعابات آبفاي جنوب غربي انجام شد؛

كشف انشعاب غيرمجاز آب آشاميدني در چهاردانگه

اسلامشهر - محمدرضا عباسي

با بررسي و تحقيقات عوامل فني و همچنين اقدام نيروهاي حراست آبفاي چهاردانگه يك رشته انشعاب غيرمجاز در اين شهر شناسائي و جمع آوري شد. به گزارش روابط عمومي آبفاي جنوب غربي استان تهران، مدير بهره برداري آبفاي چهاردانگه ضمن اعلام اين خبر اظهار داشت: با عنايت به بررسي و تحقيقات عوامل فني از نهايتاً با همكاري نيروهاي حراست شركت و همچنين نيروي انتظامي شهر چهاردانگه با اخذ حكم قضائي از مراجع ذيصلاح ، انشعاب مذكور شناسائي و جمع آوري شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي