جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/07/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4548

 جزئيات بيمه حوادث دانشجويان پزشکي 

 مسؤل امور رفاهي دانشجويان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي از ابلاغ تفاهم نامه بيمه حوادث دانشجويان به كليه دانشگاه هاي علوم پزشكي خبر داد.پونه جهانگيري در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تفاهم نامه بيمه حوادث دانشجويان علوم پزشکي همه ساله در وزارت بهداشت از اول آبان ماه با برخي از شركتهاي بيمه گر منعقد مي شود و دانشگاهها در چارچوب تفاهم نامه هاي منعقد شده، نسبت به انعقاد قرارداد با يكي از شعب بيمه‌ا‌ي و پوشش دانشجويان در قبال حوادث اقدام مي كنند.

وي افزود: مفاد تفاهمنامه و مباحث مرتبط با بيمه حوادث در مهرماه جاري به كليه دانشگاه هاي علوم پزشكي طي بخشنامه اي ابلاغ شد.

به گزارش مهر، براساس اين تفاهم نامه بيمه حوادث دانشجويان در تمام اوقات شبانه روز، بدون قيد زمان و مکان در داخل و خارج کشور و کليه دانشجويان شاغل به تحصيل در دانشکده ها و دانشگاههاي علوم پزشکي و در صورت درخواست همسر و فرزندان آنها را شامل مي شود. ميزان حق بيمه سالانه بر اساس طرح هاي بيمه ها 12 هزار ، 15 هزار و 18 هزار ريال است.

شرکتهاي بيمه گر که از سوي معاونت دانشجويي و فرهنگي وزارت بهداشت معرفي شده اند مي توانند با عقد قرارداد جداگانه با دانشگاه هاي علوم پزشکي نسبت به بيمه حوادث دانشجويان اقدام کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
اجتماعي
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي