جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/07/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4548

 اقدامات عمراني، مقدمه توسعه استان است 

کرج - خاکپور

سرپرست معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري البرز نگاه توسعه اي به استان البرز را الزامي دانست و عنوان کرد: اقدامات عمراني مقدمه توسعه و پيشرفت در استان است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري البرز، مجيد حاجي غلام سر يزدي با بيان اين مطلب در اولين نشست استاندار البرز با مديران و کارمندان استانداري که با حضور معاونان سابق و معاونان جديد استاندار البرز در سالن شهداي دولت برگزار شد، به ظرفيت‌هاي ويژه استان البرز و زمينه ايجاد توسعه در اين خطه اشاره و بر لزوم نگاه توسعه‌اي و برنامه‌ريزي دقيق در اين راستا تأکيد کرد.

وي تحقق اين مهم را در گرو تعامل هر چه بهتر مسئولان عنوان کرد و يادآور شد: ظرفيت‌هاي عظيمي براي پيشرفت همه جانبه در اين استان فراهم است که بايد از آنها به نحو مطلوب بهره جست.

نگاه هدايت محور و نظارتي معاونت عمراني بر شوراها و شهرداري ها حاکم مي شود

سريزدي همچنين نگاه هدايت محور حوزه معاونت عمراني بر شوراها و شهرداريها را لازم و انکارناپذير دانست و متذکر شد: دستيابي به همه اهداف و امور مشکلات و سختي‌هاي فراواني در پي خواهد داشت اما با نگاه و روحيه مثبت مي‌توان به همه مشکلات فائق آمده و در مسير پيشرفت و آباداني در استان قرار گرفت.

استان البرز مانند رودخانه اي خروشان است

سرپرست معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري البرز فعاليت در سطح استان البرز را به رودخانه اي خروشان تشبيه کرد و گفت: با فعاليت در حوزه هاي مختلف سياسي و اجتماعي و.... استان ممکن است با آسيبها و فرصتهايي مواجه شويم.

ترافيک و بحث حمل و نقل درون شهري به همراه اتمام سريع تر طرح هاي نيمه تمام عمراني در اولويت برنامه هاي حوزه معاونت عمراني استانداري البرز قرار مي گيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
اجتماعي
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي