جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/07/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4548

 کارلوس کي روش :
 95 درصد بازيهاي ليگ برتر را ديده ايم 

 
کارلوس کي روش سرمربي تيم ملي فوتبال ايران که بعد از اعلام اسامي ملي پوشان از سوي برخي باشگاه‌ها و کارشناسان مورد انتقاد قرار گرفته بود دلايل دعوت از برخي بازيکنان به اردو را اعلام کرد. کي‌روش همچنين تاکيد کرد وقتي برخي زياد حرف مي‌‍زنند ، نبايد به حرف‌هايشان توجه کرد، من ترجيح مي‌دهم کمتر صحبت کنم و بيشتر وقتم را براي هماهنگي امور مربوط به تيم ملي بگذارم.

کارلوس کي روش که تيم ملي ايران را به جام جهاني برده و از هفته گذشته اردوي تدارکاتي براي ديدار با تايلند را آغاز کرده است پيرامون آخرين وضعيت اين تيم گفت: براي ما بسيار اهميت دارد که بتوانيم برنامه هاي تيم ملي را به بهترين شکل ممکن به اجرا درآوريم. ما زمان زيادي نداريم و بايد از کوچکترين فرصت ها براي موفقيت تيم ملي استفاده کنيم.

سرمربي تيم ملي در مورد ديدار با تايلند و اينکه گفته مي شود اين بازي خيلي اهميت ندارد گفت: همه بازي ها براي تيم ملي از اهميت بالايي برخوردار است. خصوصا اينکه اين بازي يک ديدار رسمي باشد. ما دو اردوي خود را از دست داده ايم و اين اتفاق خوبي براي تيم ملي نيست. بايد از اردوي ديدار با تايلند بهترين استفاده را ببريم.

وي در پاسخ به اين پرسش که زماني که در ايران نبوديد چه کارهايي را انجام داديد گفت: مسلما کارهايي که مربوط به تيم ملي مي شود بسيار پيچيده است. زماني که نبودم بازديد از زمين هاي مختلف ، هماهنگي هاي هتل هاي مختلف و موارد ديگر را پيگيري کردم. البته متاسفانه برخي ها صحبت هايي مطرح مي کنند که خيلي اهميت ندارد. برخي افراد زيادي از حد صحبت مي کنند. براي من مهم اين است که بتوانيم به هدفمان برسيم و اين هماهنگي ها صورت گرفته باشد و تجاربم را به فوتبال ايران انتقال دهم.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در پاسخ به اين پرسش که برخي انتقاد کرده اند که آنها را در ليگ نديده ايد و به اردو دعوت نکرده ايد گفت: بهتر است در مورد اين مسائل زياد حرف نزنيم. به جرات مي توانم بگويم که من و همکارانم بيشتر از 95 درصد بازيهاي ليگ برتر را يا از نزديک و يا از طريق فيلم ديده ايم. ولي بايد برخي مسائل را در نظر بگيريم.

وي در مورد اينکه برخي ها اعتقاد دارند شما به استقلال و پرسپوليس نگاه ويژه اي داريد گفت: با اين مسئله موافق نيستم. البته اگر هم آنها درخواست بيشتري داشته باشند به اين خاطر است که اين دو تيم هواداران زيادي دارند و شما به هر ورزشگاهي که مي رويد طرفداران آنها زياد هستند و براي بازي آنها در ورزشگاه آزادي يکصد هزار نفر مي آيد. بنابراين اگر توجه به اينها بيشتر باشد دور از ذهن نيست. اما از لحاظ حرفه اي هيچ تفاوتي بين تيم ها قائل نيستيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
اجتماعي
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي