جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/07/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4548

 دانيال داوري دروازه‌بان ايراني برانشوايگ آلمان:
 آلمان ها روزي دو جلسه تمرين مي کنند اينجا روزي 2 ساعت! 

دانيال داوري دروازه‌بان ايراني برانشوايگ آلمان در خصوص آخرين شرايط خود در برانشوايگ آلمان و حضورش در اردوي تيم ملي براي ديدار با تايلند صحبت هايي را انجام داده که در زير مي خوانيد:

حضور شما در تمرينات تيم ملي توجه زيادي را به همراه داشت، چه تفاوتي در اولين سري تمرينات تيم ملي با آنچه در آلمان انجام داده‌ايد ديديد؟

- طي مدت کمي که در تمرينات تيم ملي حضور دارم فکر مي‌کنم شرايط کار با آنچه در آلمان ما انجام مي‌دهيم متفاوت است. تمرينات بيشتر از نظر زماني فرق مي‌کند. شرايط تمرين فرق دارد. بيشتر از لحاظ مدت زمان با آنچه که در آلمان انجام مي‌دهيم ، کارهاي تمريني فرق مي‌کند. اينجا تمرينات بيشتر بالغ بر جلسه يکي دو ساعته است. من هم حتي به صورت شخصي بايد بيشتر تمرين کنم. در حاليکه تمرينات در آلمان طولاني‌تر است.

شما اولين دروازه‌بان ايراني حاضر در بوندسليگاي آلمان هستيد در حاليکه در گذشته بازيکنان لژيونر زيادي از ايران در اين ليگ معتبر حضور داشتند، فکر مي‌کنيد چرا در سال‌هاي اخير شمار اين لژيونرها در فوتبال آلمان کاهش يافته؟

- دقيقاً علت اين امر را نمي‌دانم. کارشناسان بهتر مي‌توانند در اين زمينه نظر دهند که علت وقوع اين اتفاق چيست. نظر خاصي نمي‌توانم در اين زمينه بدهم اما فکر مي‌کنم حيف است کشور بزرگي چون ايران با اين همه استعداد در بوندسليگا بازيکن کم داشته باشد.

علاقه‌مند هستيد در آينده در تيم‌هاي بزرگ آلمان مثل بايرن مونيخ فعاليت کنيد؟

- بله. خيلي دوست دارم و از اين موضوع خوشحال مي‌شوم. البته در فوتبال همه چيز امکان وقوع دارد.چون فوتباليست نمي‌تواند آينده خود را پيش‌بيني کند، من هم نمي‌توانم پيش‌بيني کنم چه سرنوشت باشگاهي در انتظارم خواهد بود اما به طور کلي از پيشرفت استقبال مي‌کنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
اجتماعي
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي