جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/07/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4548

 دقيقه نود 

 يحيي گل محمدي سرمربي پيشين تيم فوتبال پرسپوليس:

ناگفته‌هاي زيادي از پرسپوليس دارم

يحيي گل محمدي سرمربي پيشين تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به نحوه جدايي اش از اين تيم در پايان فصل دوازدهم ليگ برتر گفت: متاسفانه اتفاقاتي بعد از ديدار با سپاهان رخ داد که بيشتر از نتيجه بازي من را ناراحت کرد. مديرعامل باشگاه برخي از مخالفان من را دور هم جمع کرد و طبيعتا آنها هم نمي خواستند من بمانم. برخي هم مي ترسيدند من سرمربي بمانم و آنها به منافعي که داشتند نرسند.

يحيي گل محمدي سرمربي فعلي تيم فوتبال نفت تهران که در فصل دوازدهم هدايت تيم پرسپوليس را به جاي مانوئل ژوزه برعهده گرفته بود در ديدار فينال جام حذفي برابر سپاهان شکست خورد تا بعد از اين بازي مسئولان باشگاه به فکر جانشين وي باشند. گل محمدي البته قبل از اينکه از سوي باشگاه برکنار شود خودش استعفا کرد.

سرمربي تيم فوتبال نفت در مورد شرايط فعلي اين تيم و نتايجي که در ليگ برتر کسب کرده است گفت: به هر حال زمان زيادي تا پايان ليگ باقي مانده و هيچ چيز تمام نشده است. اگر به ما رده چهارم جدول دل خوش باشيم برايمان مشکل ايجاد خواهد شد. بايد تلاش کنيم نتايج خوبي بگيريم تا همچنان جزو تيم هاي بالاي جدول باشيم.

گل محمدي در پاسخ به اين پرسش که بهترين پيروزي شما در ليگ سيزدهم برابر کدام تيم بود به پيروزي برابر فولاد در اهواز اشاره کرد و در مورد پيروزي برابر پرسپوليس و شادي نکردنش گفت: فوتبال حرفه اي شده و ديگر نمي شود به اين مسائل فکر کرد. ما در آن بازي خوب کار کرديم و به پيروزي رسيديم. من هر جا کار کرده ام تعصب آن تيم را داشته ام. البته بايد بگويم من از بيان جمله مشت هايم را گره نمي کنم منظور خاصي نداشتم و تنها در پاسخ پرسش يک خبرنگار اين را عنوان کردم.

سرمربي پيشين پرسپوليس در مورد نحوه جدايي اش از اين تيم و آيا اينکه ازآن زمان حرف هاي ناگفته اي باقي مانده است گفت: حرف هاي ناگفته که زياد است. اما چيزي که من را خيلي ناراحت کرد اتفاقات بعد از بازي با سپاهان بود نه نتيجه بازي. بعد از اين بازي آقاي رويانيان مخالفان بنده را جمع کرد تا در مورد آينده ام تصميم بگيرند. برخي از آنها به دنبال منافع خودشان بودند .

وي ادامه داد: عده اي از آنها فکر مي کردند چند هفته بعد از حضورم در پرسپوليس اخراج مي شوم اما خدا را شکر ماندم و کار کردم. مي ترسيدند که با نتايجي که گرفته ام سال بعد هم سرمربي بمانم. آنها به دنبال منافع خودشان بودند اما به آن نرسيدند.

قاضي امروز شنبه تست پزشكي مي دهد

امين نوروزي معاون پزشكي تيم فوتبال استقلال درحاشيه تمرين اين تيم در خصوص وضعيت محمد قاضي گفت: نتيجه آزمايش روز شنبه زمان بازگشت قاضي به تمرينات را مشخص مي كند.

وي همچنين در باره احمد جمشيديان ديگر بازيكن مصدوم استقلال افزود: اين بازيكن مشكلي ندارد و با اجازه كادر فني در تمرين حاضر نشده است.

فيفا اعلام کرد:

فناوري توپ هوشمند در جام جهاني 2014 برزيل اجرا مي‌شود

فدراسيون بين‌المللي فوتبال اعلام کرد به دنبال موفقت فناوري توپ‎هاي هوشمند در جام کنفدراسيون‌ها، اين فناوري در جام جهالني 2014 برزيل هم به کار گرفته خواهد شد.

طبق اعلام فيفا شرکت آلماني GoalControl GmbH تامين کننده سامانه توپ‌هاي هوشمند در جام جهاني 2014 برزيل خواهد بود.

فدراسيون بين المللي فوتبالل در بيانيه‌اي اعلام کرد: با پشت سر گذاشتن فرايند ارزيابي در نهادهاي مرتبط با فيفا در جام کنفدراسيون‌ها، اين فناوري در جام جهاني 2014 برزيل به کار گرفته خواهد شد. اين سامانه همه نيازهاي فيفا را تامين کرده است. البته در جام کنفدراسيون‌ها چنين مشکلي وجود نداشت که لازم باشد براي تشخيص گل بودن يا نبودن از اين سامانه استفاده کرد. هر 68 گلي که در جام کنفدراسيون‌ها به ثمر رسيد درست بود. مسئولان فيفا رضايت بالايي از اين فناوري دارند.

در بخش ديگري از اين بيانيه آمده است: علاوه بر اين فيفا تاييد مي‌کند که اين سامانه در جام باشگاه‌هاي جهان که از 11 تا 21 دسامبر در مراکش برگزار خواهد شد، به کار گرفته خواهد شد.

ميترا شعبانيان سرمربي تيم ملي واليبال بانوان ايران:

صعود 9 پله‌اي واليبال بانوان به دليل پيشرفت ما بوده است

ميترا شعبانيان، سرمربي تيم ملي واليبال بانوان ايران در جام ملتهاي آسيا در گفت‌وگو با ايسنا گفت:خوشحالم که واليبال بانوان ايران پيشرفت کرده است و دليل اين صعود در رده بندي را حضور موفق تيم در جام ملتهاي آسيا مي‌دانم زيرا همه کارشناسان عقيده داشتند که سطح واليبال بانوان ايران نسبت به گذشته تغيير کرده است.

وي افزود: امسال 16 تيم در رقابت هاي آسيايي شرکت کردند و همه آن‌ها موفق به کسب امتياز شدند و فقط تيم ما امتياز کسب نکرد که دليل صعود در رده بندي جهاني را امتياز کسب نکردن ديگر تيم ها عنوان مي کنند.عده اي فقط مي خواهند انتفاد کنند و زحمتي هم براي واليبال نکشيده اند. همه بايد بيايند کمک کنند و استعداديابي را انجام دهند.

شعبانيان در پايان گفت: اگر ابزار کامل و ليگ برتر قوي داشتيم بازيکنان مي توانستند نتيجه بهتري بگيرند.

برگزاري نشست خبري سرپرست وزارت ورزش و معاونانش

نشست خبري سرپرست وزارت ورزش و معاونانش امروز برگزار مي‌شود.

گفتني است، سيد رضا صالحي‌اميري که از سوي رئيس جمهور به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان انتخاب شد امروز در اولين نشست خبري خود به سوالات خبرنگاران پاسخ مي‌دهد.

اين نشست خبري ساعت 9 صبح امروز شنبه در سالن همايش‌هاي آکادمي ملي المپيک برگزار مي‌شود.

همچنين در اين نشست معاونان صالحي از جمله محمود خسروي‌وفا، مناف هاشمي و نصرالله سجادي پاسخگوي سوالات خبرنگاران خواهند بود و به ابهامات موجود پيرامون وظايف و اختيارات خود توضيح خواهند داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
اجتماعي
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي