جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/08/08 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4561

 تابلوي اعلانات 

 اعطاي جايزه سازمان جهاني بهداشت به استاد دانشگاه علوم پزشکي تهران

دكتر محمدرضا محمدي استاد گروه روان­پزشكي بيمارستان روزبه به عنوان فردي كه بيشترين خدمات ارزنده و مشاركت فعال را در ارتقاي بهداشت عمومي و به ويژه در حيطه كودك و نوجوان در كشور داشته موفق به دريافت جايزه سازمان بهداشت جهاني موسوم به شوشا در سال 2013 شد.

به گزارش خبرگزاري مهر، دكتر محمدرضا محمدي، فوق تخصص روان­پزشكي كودك و نوجوان و استاد گروه روان­پزشكي بيمارستان روزبه است و اين جايزه را در ميان 5 کانديدا دريافت کرده است.

سازمان جهاني بهداشت و دبير كميته بنياد ملي دكتر شوشا، جايزه و فلوشيپ شوشا را از بين پنج نفر كانديد دريافت اين جايزه، به دكتر محمدرضا محمدي، عضو هيات علمي گروه روان پزشكي دانشگاه علوم پزشكي تهران و عضو هيات مديره انجمن روانپزشكي كودك و نوجوان ايران به عنوان فردي كه بيشترين خدمات ارزنده و مشاركت فعال را در ارتقاي بهداشت عمومي و بخصوص در حيطه كودك و نوجوان در كشور كرده است، اعطا كرد.

اين جايزه با حضور وزاري بهداشت كشورهاي مديترانه شرقي سازمان بهداشت جهاني در كشور عمان به وي اعطا شد.

دكتر محمدرضا محمدي نصرآبادي داراي دکتري تخصصي روان‌پزشكي و فوق تخصص روان‌پزشكي كودك و نوجوان و فلوشيپ/MS متدولوژي پژوهش در روان‌پزشكي است. وي دکتري پزشكي را از دانشكده پزشكي دانشگاه اصفهان و تخصص روانپزشكي را از دانشكده پزشكي دانشگاه علوم پزشكي تهران بدست آورده است.

وي دوره‌هاي تكميلي دوره شناخت و رفتاردرماني- دوره متدولوژي را در انستيتو روانپزشكي لندن (كشور انگلستان) گذرانده و اكنون به عنوان عضو هيات علمي گروه روانپزشكي در بخش كودك و نوجوان بيمارستان روزبه مشغول به كار است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي