جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/08/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4568

 نهادهاي مالي 

 نصب سامانه محب بانک ملت در دو استان

سامانه مديريت حساب هاي بانکي بانک ملت در چند سازمان و شرکت ديگر در استان هاي مازندران و بوشهر نصب و راه اندازي شد.به گزارش روابط عمومي بانک ملت، مديريت شعب استان مازندران با هدف ارائه خدمات ويژه به مشتريان ارزنده و تسهيل مديريت حساب هاي بانکي متمرکز مشتريان در اين بانک، 13 مشتري ديگر را به سامانه محب مجهز کرد.

دريافت تنديس و جايزه مديريت سلامت اداري از سوي بانك ملي

بانك ملي ايران در سومين دوره نظام ارزيابي مديريت سلامت اداري جايزه مديريت سلامت اداري و تنديس سازمان پيشرو در بهبود سلامت اداري را دريافت كرد.به گزارش روابط عمومي بانك ملي،حميد رضا نخعي رئيس اداره كل بازرسي و حسابرسي به نمايندگي از بانك ملي ايران، تنديس و جايزه مديريت سلامت اداري را دريافت كرد.

رئيس مرکز پژوهش و آموزش بانک توسعه صادرات انتخاب شد

بهمن وكيلي مديرعامل بانک توسعه صادرات طي حكمي دكتر كاظم دوست حسيني را به سمت رئيس مركز امور پژوهش و آموزش بانك توسعه صادرات ايران منصوب كرد.به گزارش روابط عمومي بانك توسعه صادرات ايران،دكتر دوست حسيني، پيش از اين رئيس هيات مديره و مديرعامل صندوق ضمانت صادرات ايران، مدير امور بين‌الملل و مشاور مديرعامل بانك توسعه صادرات ايران بوده است.

بانک رفاه کارگران به عنوان بانک پيشرو در مديريت سلامت اداري معرفي شد

در مراسم اختتاميه سومين دوره جايزه مديريت سلامت اداري در حوزه برنامه ششم تحول نظام اداري، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک پيشرو در مديريت سلامت اداري شناخته شد.

به گزارش روابط عمومي بانک رفاه کارگران، در اين مراسم که با حضور برخي مسئولان اجرايي کشور14 آبان ماه سال جاري در محل سالن همايش هاي برج ميلاد برگزار شد، مبارکي مدير امور بازرسي و حسابرسي اين بانک تنديس اين همايش را به نمايندگي از بانک رفاه کارگران دريافت کرد.

مديرعامل بانک سپه از تدابير لازم براي بهبود فضاي کسب و کار گفت

مديرعامل بانک سپه از تدابير لازم براي بهبود فضاي کسب و کار به منظور نيل به رشد و توسعه پايدار گفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانک سپه ،مديرعامل بانک سپه در همايش بهبود فضاي کسب و کار در ايران که با حضور مسوولين اقتصادي کشور برگزار شد، اظهار داشت : منظور از فضاي کسب و کار، عوامل موثر بر عملکرد واحدهاي اقتصادي مانند کيفيت دستگاه هاي حاکميت، ثبات قوانين و مقررات و کيفيت زير ساخت ها ومواردي از اين دست است که تغيير آن ها فراتر از اختيارات و قدرت مديران بنگاههاي اقتصادي است.

وي عوامل موثر بر رشد و توسعه فضاي کسب و کار را دولت، نهادهاي اقتصادي و نظام حقوقي عنوان کرد و اظهار داشت: دولت از جهات، ابعاد و مسيرهاي مختلف بر فعاليت هاي اقتصادي اثرگذار است، به نحوي که سياست هاي کلان اقتصادي و سياسي دولت مي‌تواند به شکل گيري يک نظام اقتصادي سالم، شکوفا، شفاف و توانمند منجر شود و يا گسترش اقتصاد زيرزميني و فساد و در نتيجه يک اقتصاد ضعيف و ناکارآمد را به دنبال داشته باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي