جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/08/21 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4572

 فتح‌الله‌زاده از مذاکره استقلال با حاتمي، مبعلي، اولادي و شريفات مي‌گويد 

 
علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال با بيان اينکه وضعيت اين تيم در پايان نيم فصل اول ليگ برتر فوتبال بسيار خوب است، گفت: با وجود تمام مشکلاتي که داشتيم و به دليل حضور در ليگ قهرمانان آسيا از تمام تيم‌هاي ليگ برتري بازي‌هاي بيشتري انجام داديم، اکنون در وضعيتي هستيم که اگر ملوان را شکست بدهيم به صدر جدول مي‌رسيم. اين مساله نشان از پتانسيل بالاي تيم ما دارد. لازم است از کادرفني، بازيکنان تيم که با غيرت کار کردند و اعضاي هيات مديره تشکر کنم. وي در ادامه و در پاسخ به اين سوال که تيمش چقدر در نيم فصل اول به هدف‌گذاري‌هاي اول فصل رسيده است،به ايسنا گفت: ابتداي فصل با توجه به شرايطي که در انتظارمان بود، پيش‌بيني کرده بوديم که اگر در پايان نيم فصل جزو سه تيم اول باشيم، نتيجه خوبي گرفته‌ايم، بنابراين اکنون وضعيت ما بالاتر از هدف‌گذاري اول فصل است.

فتح‌الله‌زاده در ادامه گفت: انصافا در بعضي از بازي‌هاي نيم فصل اول بازيکنان ما از نصف تيم هم کمتر بودند، اما با تدبير کادرفني و غيرت بازيکنان توانستيم نتايج خوبي بگيريم. مثلا در بازي برابر تيم محکم فولاد که صدرنشين جدول بود، توانستيم به پيروزي برسيم و نيز در تبريز برابر 70 هزار تماشاگر تراکتورسازي توانستيم امتياز بگيريم. اين تلاش‌ها ستودني است و به عنوان مديرعامل از همه دست‌اندرکاران و بازيکنان تشکر مي‌کنم. اگر اين انسجام تيمي و همراهي و همدلي ادامه داشته باشد، قطعا مدعي اصلي قهرماني خواهيم بود. انصافا در بعضي از بازي‌هاي نيم فصل اول بازيکنان ما از نصف تيم هم کمتر بودند، اما با تدبير کادرفني و غيرت بازيکنان توانستيم نتايج خوبي بگيريم. مثلا در بازي برابر تيم محکم فولاد که صدرنشين جدول بود، توانستيم به پيروزي برسيم و نيز در تبريز برابر 70 هزار تماشاگر تراکتورسازي توانستيم امتياز بگيريم. اين تلاش‌ها ستودني است و به عنوان مديرعامل از همه دست‌اندرکاران و بازيکنان تشکر مي‌کنم. اگر اين انسجام تيمي و همراهي و همدلي ادامه داشته باشد، قطعا مدعي اصلي قهرماني خواهيم بود

مديرعامل باشگاه استقلال در ادامه درباره حضور تيمش در بازي‌هاي ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا که در نيم فصل دوم هم به طور همزمان وجود خواهد داشت، گفت: بخشي از برنامه‌ريزي‌ها برعهده ماست و بخشي ديگر به فدراسيون بازمي‌گردد. فدراسيون ديد که استقلال در نيم فصل اول فداکارانه و جوانمردانه دست تيم ملي را گرفت و با وجود اينکه فشار زيادي را در آسيا تحمل کرديم، بازيکنان را در اختيار تيم ملي قرار داديم. وي ادامه داد: از فدراسيون فوتبال مي‌خواهم که به تيم‌هايي مثل استقلال و آنهايي که در آسيا بايد بازي کنند، اجازه بدهد که هفت يا هشت بازيکن را جذب کند. با اين کار دشواري کار آنها کم مي‌شود و مي‌توانند دوام بياورند. بازيکنان تيم ملي سرمايه فوتبال هستند و آسيب ديدن آنها به دليل فشردگي کار بيشتر از استقلال به منافع ملي آسيب مي‌زند. اميدوارم پيشنهاد مرا بپذيرند.

فتح‌الله‌زاده در ادامه گفت: براي اينکه بتوانيم در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا حضور خوبي داشته باشيم، مي‌خواهيم پنج بازيکن را به استقلال اضافه کنيم. مديرعامل باشگاه استقلال درباره احتمال حضور کبه بازيکن خارجي فصل پيش داماش در استقلال گفت: اگر پس از تست پزشکي مشکلي وجود نداشته باشد، با او قرارداد مي‌بنديم.

فتح‌الله‌زاده همچنين از مذاکره با بازيکناني نظير فرزاد حاتمي، ايمان مبعلي، مهرداد اولادي و اسماعيل شريفات براي حضور در استقلال خبر داد. وي درباره انحلال تيم فوتبال بانوان باشگاه استقلال هم گفت: وقتي بحث خرج کردن پول باشد، چه يک تومان و چه 10 تومان، وقتي پولي نيست، کاري نمي‌شود کرد. البته آقاي کفاشيان با من تماس گرفت و گفت که حيف است اين تيم منحل شود. او از ما تقاضا کرد که فشارها را تحمل کنيم و ادامه دهيم. هزينه اين کار در يک سال حدود 200 تا 300 ميليون تومان است اما وقتي مجبور هستيد که صرفه‌جويي کنيد، ناچارا از بودجه قسمت‌هاي کوچک برمي‌داريد تا به قسمت‌هاي مهم‌تر برسيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي