جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/10/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4613

 خبر 

 ملاقات مردمي مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي خوزستان برگزارشد‏

اهواز – خبرنگار آفرينش

تعدادي از کارکنان و مردم در ديدار با مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي خوزستان به بيان مسايل، ديدگاهها، مشکلات و خواسته‌هاي خود پرداختند.محمود جانقربان در اين ديدارها براي رسيدگي به مشکلات و درخواستهاي ملاقات‌کنندگان دستورهاي لازم را به معاونان و مديران شرکت دادند.برگزاري ديدارهاي مردمي يکي از برنامه‌هاي روابط عمومي شرکت برق منطقه‌اي خوزستان براي بيان خواسته‌هاي ملاقات‌کنندگان از مديرعامل بوده و در طول سال جاري نيز اين ديدارها ادامه خواهد داشت.

در چهارمين ملاقات مردمي مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي خوزستان 14 نفر حضور داشتند و از ابتداي سال تاکنون به درخواستهاي 58 نفر رسيدگي و دستورات لازم صادر شده است.گفتني است ، روابط عمومي شرکت برق منطقه‌اي خوزستان روزانه پاسخگوي مراجعه‌کنندگان سازماني و مردم است و مواردي که در حوزه کاري روابط عمومي نيست از طريق ملاقات مردمي با مديرعامل پيگيري مي‌شود.

دستگيري سرشاخه شرکت هرمي با300 ميليارد ريال کلاهبرداري در نوشهر

ساري – خبرنگار آفرينش

فرمانده انتظامي شهرستان نوشهر مازندران، از شناسائي و دستگيري سرشاخه اصلي شرکت هرمي گلد کوئيست با 300 ميليارد ريال کلاهبرداري در نوشهر خبر داد. سرهنگ شمس الدين کرماني افزود: در پي کسب خبري مبني برحضور فردي کلاهبردار در شهرستان توريستي نوشهر و حضور وي در بنگاههاي معاملات ملکي به قصد خريد ملک و ويلا، موضوع به طور ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت. فرمانده انتظامي شهرستان نوشهر افزود: ماموران با شناسائي متهم به کلاهبرداري به نام "ميثم –ک" وي رامورد تعقيب قرار دادند.

سرهنگ کرماني افزود: ماموران در ادامه تحقيقات پليسي دريافتند، اين فرد از سرشاخه‌هاي اصلي شرکت هرمي گلدکوئيست بوده که به صورت خانوادگي در استانهاي اصفهان و تهران از شهروندان کلاهبرداران مي‌کردند. فرمانده انتظامي شهرستان نوشهر خاطرنشان کرد: با هماهنگي مرجع قضائي اين فرد در عملياتي غافلگيرانه از سوي ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي دستگير شد. سرهنگ کرماني افزود: اين فرد که از سرشاخه‌هاي شرکت هرمي کلدگوئيست بوده ، تاکنون بيش از 30 ميليارد تومان از شهروندان در استانهاي تهران و اصفهان کلاهبرداري کرده است.

فرمانده انتظامي شهرستان نوشهر با اشاره به مقابله بي‌امان ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر با قاچاقچيان از شناسائي و دستگيري عوامل تهيه و توزيع مواد مخدر در طول سال جاري خبر داد و افزود: بيش از 31 کيلو گرم انواع مواد مخدر از متهمان کشف و ضبط شد.

کشف 23فقره سرقت در يزد

يزد- اکبر خيرخواه

دستگيري باند پنج نفره سارقان و کشف 23 فقره انواع سرقت در يزد توسط فرمانده انتظامي شهرستان يزد به سمع و نظر مردم رسانده شد.سرهنگ يوسف سپهوند افزود: مأموران کلانتري 14 ابوذر درراستاي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و تلاش شبانه‌روزي موفق به کشف مخفيگاه باند سارقان شدند.

وي ادامه داد: سارقان در اقدامي حرفه‌اي خودروهاي رده خارج و اوراقي را با قيمت بسيار پايين خريداري کرده و در اقدامي برنامه‌ريزي شده خودرويي شبيه به همان خودروي اوراقي را سرقت مي‌کردند و ارکان اصلي خودروي اوراقي را با خودروي سرقتي جابجا مي‌کردند و به صورت حرفه‌اي اقدامات صافکاري و رنگ‌آميزي را انجام مي‌دادند.

فرمانده انتظامي شهرستان يزد گفت: مأموران کلانتري در يک عمليات حرفه‌اي 5 نفر متهم را دستگير و در بازرسي از مخفيگاه 5 دستگاه خودرو، 15 عدد ضبط خودرو،16 عدد باند خودرو، 5 عدد باطري خودرو، 2 عدد لپ‌تاپ، يک عدد تبلت، 100 عدد پايپ، چند دستگاه توليد پايپ و ساير اقلام ديگر و 5 کيلوگرم ماده مخدر شيشه و 160 گرم سوخته ترياک کشف شد.

وي افزود: در بررسيهاي دقيق صورت گرفته چند مخفيگاه ديگر نيز شناسايي و مالکان اموال سرقتي شناسايي که در مجموع سارقان به 2 فقره سرقت خودرو، 16 فقره سرقت داخل خودرو، 4 فقره سرقت قطعات و 1 فقره زورگيري معترف شدند .

فرمانده انتظامي شهرستان يزد خاطرنشان کرد: سرکرده اصلي باند سارقان بنام “م”يکي از سابقه داران معروف يزد است که چند مدت پيش هم با يک سارق از شهرستان کرج اقدام به سرقت داخل خودرو مي کرد.

به مناسبت سالروز تشكيل شركتهاي آب و فاضلاب برگزار شد؛

كارگاه آموزشي صرفه جويي در مصرف آب در دبستان نيايش شهر سنندج

سنندج - مقصودي

به مناسبت گراميداشت سالروز تاسيس شركتهاي آب و فاضلاب كارگاه آموزشي صرفه‌جويي در مصرف آب در دبستان نيايش سنندج برگزار شد.

با هدف آشنايي هرچه بيشتر دانش‌آموزان با روشهاي صرفه‌جويي در مصرف آب و چگونگي استفاده مناسب از آب شرب كارگاه آموزشي صرفه‌جويي در مصرف آب در دبستان نيايش سنندج برگزار شد. در اين كارگاه كه با همت مشاور امور بانوان و دفتر روابط عمومي شركت برگزار شد دانش‌آموزان پايه سوم و چهارم حضور داشتند.

مهندس جمشيد زماني كارشناس مربوطه مطالب و مباحثي در زمينه مراحل توليد ، تصفيه و توزيع آب شرب سالم و بهداشتي و روشهاي مناسب صرفه‌جويي در مصرف اين مايه باارزش و زندگي‌بخش ارائه نمود و دانش‌آموزان سوالات خود را مطرح و پاسخ مناسب را دريافت نمودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي