جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/12/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4670

 شهردار دماوند خبر داد؛
 مقابله با ساخت و سازهاي غيرمجاز در تعطيلات نوروز 

دماوند _ ايرج صادقعلي

شهردار دماوند از مقابله با ساخت و سازهاي غيرمجاز در تعطيلات نوروز در بام ايران خبر داد.

به گزارش خبرنگارآفرينش به نقل از روابط عمومي شهرداري دماوند، عباس صفري درخصوص مقابله با ساخت وسازهاي غيرمجاز و نحوه نظارت بر عملکرد کميته‌هاي نوروزي در دماوند گفت: بازرسي‌ها در قالب اکيپ نظارت بر ساخت و سازها، نظارت بر حمل و نقل شهروندان و مسافران، جمع‌آوري زباله‌ها و چهارشنبه‌سوري انجام مي‌شود و اين گروه‌ها به طور ويژه فعاليت خواهند کرد.

شهردار دماوند از تشکيل کميته‌هاي فني، عمراني و خدماتي از ابتداي اسفند ماه امسال براي ايجاد تحول در شهر دماوند و مهياسازي شرايط براي حضور و پذيرايي از مسافران نوروزي خبر داد.صفري اظهار کرد: شهرداري به عنوان متولي شهر وظيفه دارد تا شهر را براي فرارسيدن بهار و سال جديد آماده کند و يکي از اين بخش‌ها مربوط به عمران، خدمات و پشتيباني است.وي تصريح کرد: با شست‌وشو و نظافت کامل و رنگ‌آميزي جداول، معابر اصلي و فرعي شهر، تعمير پل‌هاي سطح شهر، اجراي بخشي از کارهاي عمراني هم‌چون لکه‌گيري آسفالت و ... به طور ويژه زمينه تسهيل در رفت و آمد شهروندان تلاش مي‌شود.

انجام طرح ويژه پاک‌سازي و تنظيف معابر دماوند در آستانه سال نو

معاون خدمات شهري شهرداري دماوند نيز گفت: در آستانه نوروز، پاک‌سازي و تنظيف معابر، جداول و جوي‌هاي شهر دماوند انجام شد.آرمين براتي از اجراي طرح ويژه پاک‌سازي و تنظيف معابر، جداول و جوي‌هاي سطح شهر در آستانه نوروز خبر داد.براتي به بخشي از فعاليت‌هاي زيباسازي و ايجاد تسهيلات رفاهي براي شهروندان در سطح منطقه اشاره کرد و ادامه داد: زيباسازي معابر شلوغ و پرتردد در صدر برنامه کاري اين واحد قرار دارد که با هدف زيباسازي شهر، بهبود در عبور و مرور و... اجرا مي‌شود.وي همچنين به آمادگي ستاد برف‌روبي هم‌زمان با آغاز سال جديد و در ايام نوروز اشاره کرد و گفت: حوزه خدمات شهر دماوند علاوه بر خانه‌تکاني شهر هم‌زمان با آغاز سال جديد، آمادگي لازم را براي هرگونه شرايط جوي و احتمالي توسط ستاد برف‌روبي دارد.

معاون خدمات شهري شهرداري دماوند با بيان اينکه اين طرح درراستاي اجراي مصوبات ستاد استقبال از بهار انجام مي‌شود، از شهروندان خواست تا نيروهاي خدمات شهري را براي اجراي هر چه بهتر اين طرح ياري دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي