جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1392/12/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4670

 فرماندار دماوند خبر داد؛
 تحويل 1100 واحد مسکن مهر دماوند در اواخر فروردين 93 

 رودهن - خبرنگارآفرينش

فرماندار شهرستان دماوند از تحويل يک هزار و 100 واحد مسکن مهر دماوند در اواخر فروردين ماه سال آينده خبرداد.

به گزارش خبرنگارآفرينش، ناصر محمودي‌فرد در جلسه شوراي اداري بخش رودهن و در جمع رؤساي ادارات اين منطقه با بيان اينکه همه دستگاه‌ها بايد تلاش کنند تا خدمت‌گزار خوبي براي مردم باشند، اظهار کرد: با توجه به رويکردي که در دولت جديد به وجود آمده است، وظيفه خودمان را خدمت‌گزاري بي‌وقفه به مردم مي‌دانيم.

وي افزود: به دليل اينکه شهرستان دماوند و رودهن در مسير جاده هراز و فيروزکوه قرار دارند، زمينه اقامتي خوبي فراهم است و بايد بستري فراهم شود تا مردم بتوانند به راحتي و با برخورداري از امکانات مناسب، اقامت موقت خوبي داشته باشند.

فرماندار دماوند با بيان اينکه دولت در حوزه گردشگري و سرمايه‌گذاري با مشکلاتي مواجه است، گفت: متاسفانه در سطح شهرستان دماوند، پروژه‌هاي مختلفي کلنگ خورده، اما به دليل نبود اعتبار متوقف شده و براي ادامه اين پروژه‌ها نياز به حمايت بخش خصوصي است.

وي ادامه داد: امروز براي پيشبرد طرح‌ها راهي جز سرمايه‌گذاري خصوصي نداريم؛ هر يک از شهرهاي شهرستان دماوند، ظرفيت خوبي در بخش خصوصي‌سازي دارند و از استعدادها به خوبي بايد استفاده کنيم و به بحث سرمايه‌گذاري اهميت بيشتري داده شود.

محمودي‌فرد يکي از معضلات شهر رودهن را مشکلات مسکن مهر دانست و گفت: وقتي در کاري مطالعه انجام نمي‌شود و در امور زيربنايي کار کارشناسي صورت نمي‌گيرد، قطعا مشکلاتي را به وجود مي‌آورد.

فرماندار دماوند افزود: مسکن مهر به بهره‌برداري مي‌رسد، تحويل داده مي‌شود و سپس متوجه مي‌شويم که مشکلات فاضلاب داريم؛ بعد از ايجاد مشکل تازه مي‌خواهيم چاره‌انديشي و مشکل را حل کنيم.

وي با بيان اينکه رفع اين‌گونه مشکلات زمان‌بر است و هزينه زيادي مي‌خواهد، گفت: کساني که در مسکن مهر ثبت‌نام کردند، از قشر ضعيف هستند و توانمند نيستند تا هزينه‌هايي که به بار مي‌آيد را پرداخت کنند.

فرماندار شهرستان دماوند از تحويل يک هزار و 100 واحد مسکوني مهر در اواخر فروردين 93 در دماوند خبر داد و گفت: واحدهاي بيشتري آماده تحويل شده؛ ولي سيستم فاضلاب آن هنوز تکميل نشده است.

وي در پايان از راه‌اندازي ادارات ثبت احوال، اصناف و کار، تعاون و رفاه اجتماعي در آينده در بخش رودهن خبر داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي