جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/01/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4687

 خبر 

 آيين تکريم و معارفه روساي قديم و جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن برگزار شد

رودهن - ايرج صادقعلي

آيين تکريم و معارفه روساي قديم و جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن با حضور معاون پارلماني دانشگاه آزاد، امام جمعه شهرهاي بومهن، رودهن، پرديس و آبعلي، نماينده مردم شهرستان‌هاي فيروزکوه، رودهن و دماوند در مجلس شوراي اسلامي، مسئول نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن، رؤساي دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي فيروزکوه و دماوند، بخشدار، شهردار، اعضاي شوراي شهر رودهن و جمعي از اساتيد دانشگاه در سالن کنفرانس حسابي مجتمع دانشگاهي رودهن برگزار شد.

به گزارش خبرنگارآفرينش، حجت‌الاسلام والمسلمين تيمور علي‌عسگري در آيين تکريم از رئيس قبلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن که با حضور شماري از مسئولان و دانشگاهيان برگزار شد، اظهار داشت: در فرهنگ ديني کشومان اخلاق، عقلانيت و اعتدال در منش و رفتار از اصول غيرقابل انکار است و بنا بر وظيفه بايد از زحمات همه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن قدرداني کرد.

معاون پارلماني دانشگاه آزاد اسلامي خاطرنشان کرد: در دولت جديد که با شعار تدبير و اميد روي کار آمده است و عقلانيت را مطرح مي‌کند، کار مسئولان سخت‌تر از گذشته خواهد بود.

«فرهنگ» در دانشگاه آزاداسلامي مورد توجه بيشتري قرار مي‌گيرد

سرپرست جديد بزرگ‌ترين دانشگاه شرق استان تهران گفت: براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، «فرهنگ» در دانشگاه آزاد امسال مورد توجه بيشتري قرار مي‌گيرد.

دکترنقي شجاع در آيين معارفه خود به عنوان سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن که با حضور معاون پارلماني دانشگاه آزاد برگزار شد، اظهار داشت: از رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به خاطر اعتمادي که به بنده داشته است، تشکر مي‌کنم و اين قول را مي‌دهم که برنامه‌هاي خوب و کم‌نظيري که توسط وي تدوين شده را به کمک همکاران کوشاي خود اجرايي کنيم.

اخذ صلاحيت فعاليت‌هاي فرهنگي و پژوهشي از وزارت علوم در رودهن

رئيس سابق بزرگ‌ترين دانشگاه شرق استان تهران از اخذ صلاحيت فعاليت‌هاي فرهنگي و پژوهشي از وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري براي دانشگاه رودهن خبر داد.

عليرضا ايرانبخش در آيين توديع خود از رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن که با حضور معاون پارلماني دانشگاه آزاد برگزار شد، با خوش‌آمدگويي به حضار اظهار داشت: بيش از 10 سال است که سرپرست جديد بزرگ‌ترين دانشگاه شرق استان تهران را از نزديک مي‌شناسم و به تمام خصوصيات ايشان که زبانزد اهل دانشگاه است، واقف هستم و وي مي‌‌تواند مسئول خوب و شايسته‌اي براي واحد رودهن باشد.

وي همچنين با ارائه گزارش عملکردي از دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن در دوران تصدي مسئوليت در اين دانشگاه ادامه داد: از 14 آبان ماه سال 1361 تاکنون که 30 سال از آغاز به کار دانشگاه رودهن مي‌گذرد، اين عملکرد و زحمات کل مجموعه بسيار خوب بوده است.

ايرانبخش با توجه به کمبود وقت گزارش مختصري از توفيقات دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن را به را ارائه داد که بخش مهم آن شامل ارتقاي دانشگاه از بسيار بزرگ به واحد جامع، اخذ صلاحيت فعاليت‌هاي فرهنگي و پژوهشي از وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري در همه زمينه‌ها و تشکيل کميته منتخب ارتقاي استادان در سازمان مرکزي دانشگاه آزاد است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي