جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/02/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4690

 خبر 

 کليد نهايي و پاسخنامه کنکور دکتري منتشر شد

کليد نهايي آزمون ورودي دوره دکتري «Ph.D» (نيمه‌متمرکز) سال 1393 به همراه پاسخنامه داوطلبان ديروز سه‌شنبه دوم ارديبهشت منتشر شد.به گزارش آفرينش کارنامه نتايج اوليه آزمون ورودي دوره دکتري «Ph.D» (نيمه‌متمرکز) سال 1393 از سوي سازمان سنجش منتشر شده است و آن‌دسته از داوطلباني كه براساس مندرجات كارنامه اوليه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي شده‌اند بايد از امروز چهار‌شنبه سوم ارديبهشت ماه تا روز شنبه ششم ارديبهشت 93 نسبت به ثبت كدرشته‌محل‌هاي انتخابي خود در سايت اين سازمان اقدام کنند.

هر داوطلب امکان انتخاب حداكثر 50 كدرشته را دارد. داوطلبان پس از مطالعه دقيق مندرجات دفترچه راهنما، كدرشته‌محل‌هاي مورد علاقه خود از كدرشته‌محل‌هاي مربوط به رشته امتحاني انتخاب و اولويت‌ها را به ترتيب علاقه، مرتب کرده و پس از آن نسبت به ثبت انتخابهاي خود اقدام کنند.پس از مشاهده كارنامه نتايج اوليه آزمون، آن دسته از داوطلباني كه در خصوص مندرجات كارنامه خود سوالي دارند، ضمن توجه به توضيحات مربوط به كارنامه كه در دفترچه راهنماي انتخاب رشته و در سايت اين سازمان درج شده است، لازم است حداكثر تا تاريخ 6 ارديبهشت 93 منحصراً از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي در سايت سازمان تقاضاي خود را ارسال کنند. به
درخواست هايي كه پس از مهلت تعيين شده واصل شود، هيچ گونه ترتيب اثري داده نخواهد شد.پاسخنامه امتحاني كليه داوطلبان حاضر درجلسه آزمون 93 همراه با كليد نهايي برروي سايت سازمان قرار گرفته و داوطلبان مي‌توانند نسبت به مشاهده پاسخنامه خود اقدام کنند.

درخواست سازمان سنجش از سازمان وظيفه عمومي ناجا

سازمان سنجش آموزش کشور از سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي درخواست کرد تا مقررات اين سازمان را براي درج در دفترچه آزمون ورودي دوره‌هاي کارداني نظام جديد (آموزشکده‌هاي فني و حرفه‌اي) سال 93 به سازمان سنجش ارسال کند.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در اين نامه سازمان سنجش درخواست کرده است تا مقررات وظيفه عمومي را براي شرکت در اين آزمون نهايتا تا 15 ارديبهشت ماه به سازمان سنجش اعلام کند.

در نامه سازمان سنجش آمده است:

"احتراما، بدينوسيله به استحضار مي‌رساند نظر به اينکه براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده ضرورت دارد دفترچه راهنماي ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودي دوره‌هاي کارداني نظام جديد (آموزشکده‌هاي فني و حرفه‌اي) سال 1393 به موقع تدوين و به منظور ثبت‌نام از داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون فوق منتشر شود، لذا خواهشمند است مقرر فرمايند مقررات وظيفه عمومي داوطلبان مرد متقاضي شرکت در آزمون مزبور، به منظور درج در دفترچه راهنماي مربوط حداکثر تا پايان وقت اداري روز دوشنبه 15ارديبهشت ماه به صورت مکتوب به اين سازمان اعلام شود."

توزيع کارت آزمون دوره مهندسي فناوري ارشد علمي کاربردي از امروز

آزمون دوره مهندسي فناوري ارشد و دوره کارشناسي حرفه‌اي ارشد نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي کاربردي سال 1393 روز جمعه در مراکز استانهاي مختلف کشور برگزار مي‌شود.

به گزارش آفرينش کارت ورود به جلسه و برگ راهنماي شرکت در آزمون از امروز چهار‌شنبه سوم ارديبهشت بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org توزيع مي‌شود و داوطلبان مي‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملي، سال تولد و ...) و اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و کد رهگيري و ...) خود نسبت به مشاهده و تهيه پرينت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمايند.

وزارت علوم تاکيد کرد؛

اعمال ضريب افزايش سنواتي از ابتداي امسال براي کارکنان دانشگاهها

معاونت اداري مالي وزارت علوم طي اطلاعيه‌اي به دانشگاههاي کشور تاکيد کرد براساس آيين‌نامه استخدامي کارکنان سال 93، اقدام کنند.به گزارش خبرنگار مهر، معاونت اداري مالي وزارت علوم خطاب به دانشگاههاي کشور اعلام کرد: از آن جا که مبناي محاسبه حقوق و مزايا (بند"و") تمام دستگاههاي اجرايي عملکرد خزانه کل کشور است، ضروري است هر يک از دانشگاهها و مراکز آموزشي و پژوهشي نسبت به اجراي آئين‌نامه استخدامي کارکنان غير هيات علمي اقدام و احکام کارکنان از ابتداي سال 1393 با اعمال ضريب افزايش سنواتي پرداخت شود. با اعلام معاونت اداري مالي، افزايشهاي فوق در نخستين جلسه هيات امناء مربوطه به تصويب خواهد رسيد.

مراسم توديع و معارفه اداري و مالي واحد رودهن برگزار شد

رودهن - ايرج صادقعلي

مراسم توديع و معارفه معاون اداري و مالي واحد رودهن با حضور دکتر حسن اميري سرپرست خزانه داري دانشگاه آزاد اسلامي، مهندس فتحي مديرکل امور مالي دانشگاه، دکتر شجاع رئيس واحد رودهن، حجت‌الاسلام والمسلمين سراج نماينده نهاد مقام معظم رهبري در واحد رودهن، معاونين واحد، روساي دانشکده‌ها، مديران گروه، مديران ارشد و کارکنان واحد درسالن کنفرانس دکترحسابي واحدرودهن برگزار گرديد.

به گزارش خبرنگارآفرينش،رئيس بزرگترين واحد دانشگاهي در شرق استان تهران اظهار کرد: بايد به دور از هرگونه طيف، گروه و حزب بازي کار کنيم.دکتر نقي شجاع رئيس جديد واحد رودهن در مراسم توديع و معارفه معاون اداري و مالي واحد گفت: با صداي پاي بهار وارد فصلي ديگر از زندگي شديم، هم سال نو شد وهم افکارمان بايد نو و تازه شود.

شجاع که اخيراً سرپرستي واحد رودهن را پذيرفت درخصوص مديريت خود گفت: آن چه موجب شد که اين مسووليت خطير را بپذيرم به خاطر الطاف کريمانه همه کساني است که از سر حسن نيت بنده را حمايت کردند.در پايان دکتر شجاع رئيس واحد با لوح تقدير و اهداء هديه از دکتر شکري معاون اداري و مالي سابق تشکر و حکم دکتر پارسا را به عنوان معاون اداري و مالي واحد رودهن به وي ابلاغ نمود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي