جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/02/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4690

 به همراه نماينده بويراحمد و دنا صورت گرفت؛
 بازديد استاندار کهگيلويه و بويراحمد از 6 پروژه عمراني 

ياسوج - محمد شفيع ربيعي

استاندار کهگيلويه و بويراحمد به همراه نماينده مردم بويراحمد و دنا از شش پروژه عمراني در شهر ياسوج بازديد کرد. به گزارش خبرنگار آفرينش از ياسوج، سيد موسي خادمي به همراه نماينده مردم شهرستان‌هاي بويراحمد و دنا در مجلس از چند پروژه عمران شهري در حوزه شهرستان بويراحمد بازديد و از نزديک در جريان پيشرفت فيزيکي و مشکلات اين پروژه‌ها قرار گرفت. در اين بازديد استاندار کهگيلويه و بويراحمد در گام نخست به آبشار ياسوج رفت تا در جريان ساماندهي اين پارک طبيعي در حوزه گردشگري قرار گيرد. خادمي آبشار ياسوج را يک ظرفيت بزرگ در حوزه عمران شهري و گردشگري خواند و از شهردار ياسوج خواست تا عمليات اجرايي طرح ساماندهي اين آبشار را هر چه سريع‌تر انجام دهد تا در فصول مختلف سال پذيراي مردم و مسافران باشد.

خادمي در گام دوم از اراضي تحت مالکيت تامين اجتماعي در مرکز شهر ياسوج ديدن کرد و بر لزوم تعيين تکليف هر چه سريع‌تر اين اراضي و تعيين کاربري متناسب با فضاي شهري تاکيد کرد.

مقام ارشد اجرايي در استان کهگيلويه و بويراحمد بعد از آن به پارک 14 هکتاري غدير در سواحل رودخانه بشار رفت و از محمدعلي جاويد، شهردار ياسوج قول گرفت که در شش ماه اول سال جاري عمليات اجرايي فضاي سبز و زيرساخت‌هاي لازم را به پايان برساند.

حدود 30 کيلومتر از راه‌هاي استان چهار بانده مي‌شود

شهردار ياسوج نيز در سخناني با اعلام گزارشي از اقدامات انجام شده در پارک 14 هکتاري غدير گفت: عمليات تسطيح و درختکاري اين پارک انجام شده و در اين شش ماهه نيز فضاي سبز و ابنيه‌هاي لازم ايجاد خواهند شد.

جاويد با بيان اينکه حدود 2 ميليارد تومان براي اتمام پارک غدير اعتبار نياز است، ادامه داد: اين اعتبارات از محل درآمدهاي شهرداري ياسوج تامين شده که اميد است از محل اعتبارات استاني با همکاري استاندار و حوزه عمراني، اعتباراتي براي احداث اين پارک و ساير پارک‌هاي ساحلي شهر ياسوج درنظرگرفته شود.

استاندار کهگيلويه و بويراحمد در گام سوم از پروژه پل سوم بشار و در گام بعدي از پروژه چهاربانده کردن محور ياسوج به باباميدان بازديد کرد.

وي در گفت‌وگو با پيمانکاران و ناظرين اين پروژه بيان کرد: که اين پروژه در سال جاري بايد به اتمام برسد. خادمي تصريح کرد: 11.3 کيلومتر از محور ياسوج به باباميدان براي چهاربانده شدن عقد قرارداد شده که اميد است با بهره‌برداري از آنها شاهد رفاه بيشتر مردم براي تردد در اين محور مهم باشيم.

استاندار کهگيلويه و بويراحمد همچنين به همراه نماينده مردم شهرستان‌هاي بويراحمد و دنا در گام آخر اين بازديد نيم‌روزي از محور ياسوج به شيراز بازديد کرد. وي گفت: 18.5 کيلومتر در اين محور نيز در حال چهاربانده شدن است که براساس قول پيمانکار قطعه دوم، تا مردادماه به بهره‌برداري مي‌رسد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي