جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/02/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4690

 جلسه توديع و معارفه معاونت برنامه‌ريزي اداري مالي فرمانداري شهرستان ري 

 شهرري - رضا فغاني

مراسم توديع و معارفه معاونين قديم و جديد برنامه‌ريزي و اداري و مالي فرمانداري ويژه ري برگزار شد.به گزارش خبرنگارآفرينش اين جلسه با حضور مهندس نعمت‌ا... ترکي معاون برنامه‌ريزي و اشتغال استانداري تهران و فرماندار ري، معاونين و رئيس ادارات و بخشداران و جمعي از کارکنان درسالن جلسات فرمانداري ري برگزار گرديد. درابتدا هدايت اله جمالي پور فرماندار ري از خدمات حسين کاغذلو در طول دوران تصدي معاونت برنامه‌ريزي اداري و مالي فرمانداري شهر ري تشکر و اظهار اميدواري کرد معاون جديد عباسعلي سعيديان با توان بيشتر شروع به کار کنند.

دکترجمالي پور بيان داشت: کشور ايران درزمينه مصرف برخي از کالاها و حاملهاي انرژي از پرمصرفترين‌ها در سطح دنيا است اميدواريم که مردم ايران با عزم ملي بتوانند دولت تدبير واميد را درتحقق دادن به اين شعار ياري دهند.در ادامه اين جلسه ترکي اظهار داشت: از اعتباراتي که براي شهرستان ري درنظر گرفته شده چيزي حدود 19 ميليارد تومان است که در کميته برنامه‌ريزي شهرستان در جهت خدمت‌رساني به مردم قرار مي‌گيرد.

وي درباره آغاز برنامه پنجم در زمينه اشتغال در سال جاري گفت: لازم است که در شهرستان ري با فعال کردن انجمنهاي صنفي توليدي و اتحاديه‌ها ايجاد اشتغال صورت گيرد.در پايان اين جلسه عباسعلي سعيديان حکم خود را به عنوان معاونت برنامه‌ريزي اداري مالي فرمانداري ري از دست نعمت‌ا... ترکي معاون برنامه‌ريزي و اشتغال استانداري تهران دريافت کرد و رئيس ادارات ضمن تقدير و تشکر از فعاليتهاي معاون قبلي قول همکاري با معاونت جديد را دادند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي