جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/02/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4690

 سوت پايان 

 امير قلعه نوعي:

داوران 8 امتياز از ما گرفتند!

امير قلعه نوعي سرمربي استقلال درنشست خبري پيش ازبازي با الريان گفت: اين بازي براي هر دو تيم تشريفاتي است. الريان هم تيم خوبي بود اما آنها بدشانسي آوردند.دردو بازي6 امتيازي داوران 8 امتيازازما گرفتند؛ يعني 4 امتيازازاستقلال گرفتند و4 امتياز به الشباب دادند. اين داوري در هيچ کجا رسم نيست اما کنفدراسيون فوتبال آسيا اين داوران راانتخاب مي‌کند و به جام جهاني هم مي‌فرستد.

ما هم بدشانس و هم کم‌شانس بوديم. بدشانسي ما اين بود که موقعيت‌هايمان به گل تبديل نمي‌شد و کم‌شانسي ما هم گل‌هاي بدي بود که دريافت کرديم. اشتباهات داوري هم که جاي خود را دارد. مي‌توانستيم از اين گروه به عنوان سرگروه صعود کنيم اما ناعدالتي فوتبال رويش را به ما نشان داد.

وي تصريح کرد:مقابل الشباب دربازي رفت و برگشت با آن شرايط شکست خورديم اما در همان دو بازي و همچنين در بازي با الريان که يک توپ را به تير زديم موقعيت‌هاي بسياري رااز دست داديم. شرمنده هواداران شديم اما در اين فصل سختي‌هاي زيادي وجود داشت که اينجا جاي گفتن آنها نيست و در يک جلسه ديگر همه مسائل را بيان خواهم کرد.

وي درمورد اينکه با توجه به غيبت زياد بازيکنان درتمرينات اين تيم ازچه بازيکناني مقابل الريان استفاده مي‌کند گفت: وضعيتي که اکنون با آن روبه‌رو هستيم را مي‌توانستيم با نداشتن ملي‌پوشانمان درديدار مقابل الشباب عربستان هم تجربه کنيم. ازيکسري بازيکن جوان مانند ايمان باصفا استفاده خواهيم کرد. البته بايد ببينيم مي‌توانيم 11 بازيکن جور کنيم که مقابل الريان به ميدان برويم يا نه.

قلعه‌نوعي در پاسخ به سوال خبرنگارعربي مبني بر اينکه استقلال سال گذشته قهرمان ليگ ايران شد و به جمع 4 تيم آسيا راه يافت و چه اتفاقي افتاد که به اين حال وروزافتاده است، گفت: دراين چند روز من به عنوان سرمربي مسائلي را براي خودم رصد مي‌کردم که چرا اين اتفاقات براي استقلال افتاد.

همه قبول دارند که بارسلونا بهترين تيم باشگاهي دنياست. اين تيم در10 روز اخيرپيکه مدافع تيمش را از دست داد و 3 جام نيز در اين 10 روز از دست داد. بارسلونا وقتي بازيکني پيکه را از دست مي‌دهد بازيکن جايگزين او تنها 10 تا 20 درصد با پيکه تفاوت دارد ولي مي‌بينيم که بارسلونا 3 جام را در 10 روز از دست مي‌دهد.

از بازي مقابل الشباب امارات که سال گذشته انجام داديم تا اين بازي آخرمان مقابل الشباب عربستان 6 بازيکن اصلي‌مان را از دست داده‌ايم. علي حمودي و مجتبي جباري ابتداي فصل رفتند و 4 بازيکن نيز در اواسط فصل از استقلال جدا شدند.

خيمنس سرمربي الريان:

استقلال بهترين تيم گروه ما بود

خيمنس سرمربي تيم الريان قطردرنشست خبري قبل ازبازي با استقلال گفت:ما واستقلال براي احترام به ليگ قهرمانان آسيا به ميدان مي رويم چون هيچ شانسي براي صعود نداريم.من عقيده دارم که استقلال بهترين تيم گروه بود که ما توانستيم آنها را در قطر شکست بدهيم.خبرنگاري ازخيمنس پرسيد که دراين بازي به جوانانش ميدان مي‌دهد يا خيرکه او گفت: ما بازيکنان جوان و مستعدي داريم و سعي مي کنيم به نحو احسن از آنها استفاده کنيم.

خبرنگار ديگري به او گفت چرامعتقديد که استقلال بهترين تيم گروه بوده است که وي افزود:تيم ما واستقلال شباهت هاي زيادي با هم دارند.با احترام زيادي که براي دو تيم الشباب و الجزيره قائل هستم بايد بگويم که ما واستقلال ازاين دو تيم بهتر بوديم. نمي‌دانم استقلال چه مشکلاتي داشت اما ما در اين فصل سختي‌هاي زيادي ديديم. خيمنس در پايان گفت: تيم ما و استقلال خوب بود و من قبل از رقابت‌ها مي‌توانستم بگويم که شانس ما واستقلال براي صعود از دو تيم ديگر بيشتر است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي