جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/02/13 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4698

 نهادهاي مالي 

 مديرعامل بانک سپه مطرح كرد:

عدم تمايل سپرده‌گذاران و بانک‌ها به سپرده‌ بلند مدت

مديرعامل بانک سپه با بيان اينکه علاوه بر سپرده‌گذاران، بانک هم در شرايط کاهش نرخ تورم، با قبول تعهدات بلند مدت، ريسک خود را افزايش مي‌دهند، گفت: انتظار اين است که با اجراي توافق‌نامه بانک‌ها نرخ سود تسهيلات کاهش يابد. سيد کامل تقوي‌نژاد در گفت‌وگو با فارس، در خصوص توافق بانک‌ها براي حذف سپرده‌هاي بيش از يک سال اظهارداشت: با توجه به مخاطرات و نوسانات اقتصادي، به طور طبيعي سپرده‌گذاران تمايل به سپرده‌گذاري در دوره‌هاي کوتاه مدت و حداکثر يک ساله دارند. وي افزود: سابقه سپرده‌گذاري اخير هم نشان مي‌دهد که تمايل افراد براي سپرده‌گذاري يک ساله و بالاتر کم شده و بانک هم با توجه به کاهش نرخ تورم در ماه‌هاي ‌اخير و ماه‌هاي آينده، نبايد با قبول تعهدات بلند مدت، ريسک خود را افزايش دهد.

فروش ويژه دستگاه رمزياب بانک صادرات با 50 درصد تخفيف

بانک صادرات ايران در راستاي افزايش رضايت مندي مشتريان و بازديدکنندگان از بيست و هفتمين نمايشگاه بين المللي کتاب تهران دستگاههاي رمزياب (OTP) را با 50 درصد تخفيف به متقاضيان عرضه ميکند. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، براساس مصوبه هيات مديره اين بانک، مشتريان و متقاضيان استفاده از سيستم اينترنت بانک صادرات ايران ميتوانند ضمن ثبت در سامانه يادشده نسبت به تهيه دستگاه رمزياب (OTP) در نمايشگاه بين المللي کتاب تهران اقدام و از 50 درصد تخفيف ويژه برخوردار گردند.

بررسي عملکرد مرکز ارتباط با مشتريان بانک پارسيان

بررسي عملکرد مرکز ارتباط با مشتريان بانک پارسيان در سال گذشته نشان از آن دارد که اين مرکز پاسخگوي 95,506 تماس برقرارشده از کانال هاي ارتباطي مختلف از قبيل: تلفن، ايميل، وب، پيامک، صندوق صوتي و نمابر بوده است، که 91 درصد تماس ها به صورت تلفني پاسخ داده شده است. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک پارسيان ،حجم تماس هاي برقرارشده با مرکز طي چهارسال گذشته 46درصد افزايش يافته و همچنين رشد تعداد کل تماس ها در سال 92 نسبت به سال 91، 5 درصد بوده است. در اين ميان تماس هاي تلفني 5 درصد و ايميل و پيام هاي ارسال شده از طريق وب 14درصد افزايش يافته است. بيشترين رشد تماس هاي تلفني مربوط به تماس هاي تلفني از شهرستان ها و تماس با تلفن همراه بوده است.

معرفي شعب برتر بانک اقتصادنوين

معرفي شعب برتر بانک اقتصادنوين در حاشيه گردهمايي سراسري خانواده بانک اقتصادنوين از سيزده رئيس شعبه برتر تهران و استان‌هاي اين بانک قدرداني شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين بر اين اساس شعبه نفت تهران به عنوان برتر در بخش تسهيلات، شعبه ميرداماد به عنوان برتر در جذب منابع، شعبه ولنجک تهران به عنوان برتر در بخش صدور ضمانت‌نامه، شعبه ايران زمين به عنوان برتر در بخش جذب منابع بدون هزينه و شعبه بلوار اسفنديار به عنوان برتر در کليه بخش‌ها برگزيده شدند. همچنين در شعب استان‌ها، شعبه بهشتي اروميه در بخش ضمانت‌نامه، شعبه لاهيجان در بخش مصارف، شعبه فلکه گاز شيراز در بخش جذب منابع، شعبه امام خميني مشهد در بخش منابع بدون هزينه، شعبه بلوار وحيد اصفهان در بخش مصارف، شعبه بلوار جمهوري کرمان در بخش ضمانت‌نامه، شعبه شريعتي اهواز در بخش کارمزد دريافتي و شعبه ميدان شهدا کرج در بخش مطالبات به عنوان برتر انتخاب شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي