جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/02/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4707

 راه‌اندازي چهارمين اورژانس اجتماعي استان سمنان در دامغان 

 دامغان - مهناز ابوالحسني

معاون امور اجتماعي بهزيستي استان سمنان گفت: در حال حاضر 4 اورژانس اجتماعي در استان سمنان در حال فعاليت مي‌باشند. رعنا سرمه در گفتگو با خبرنگار روزنامه آفرينش در حاشيه راه‌اندازي اورژانس اجتماعي شهرستان دامغان که با حضور مديرکل بهزيستي استان سمنان ، فرماندار و جمعي از کارکنان ادارات و بهزيستي دامغان برگزار شد گفت : اورژانس اجتماعي در استان سمنان از سال 87 به صورت چرخه کامل راه‌اندازي و شروع به کار کرد. معاون امور اجتماعي بهزيستي استان سمنان مشکل کمبود نيروي انساني را از مهمترين مشکلات اورژانس اجتماعي بر شمرد و افزود: تامين نيرو و جذب نيروهاي تخصصي و توانمند بومي از مهمترين اولويتهاي کاري در بخش اورژانس اجتماعي هر شهر به شمار مي‌رود.

وي مهمترين هدف اورژانس اجتماعي را مداخله در اختلافات خانوادگي به ويژه کودک آزاري و همسر آزاري برشمرد و گفت: با توجه به افزايش آسيبهاي اجتماعي تمامي مسائل و مشکلاتي که فرد را در جامعه دچار بحران يا آسيب مي‌کند در اورژانس اجتماعي به آن رسيدگي مي‌شود.سرمه با بيان اينکه شهرونداني که مشکلات اجتماعي و خانوادگي دارند نبايد به صورت حضوري به اورژانس اجتماعي مراجعه کنند افزود: آنان مي‌توانند با شماره‌گيري 123 از خدمات مشاوران اورژانس اجتماعي در محل خود بهره‌مند شوند.

معاون امور اجتماعي بهزيستي استان سمنان از راه‌اندازي پنجمين اورژانس اجتماعي استان سمنان در شهرستان مهديشهر در آينده نزديک خبر داد و گفت: در حال حاضر اورژانس اجتماعي سمنان به دليل همجواري با شهرستان مهديشهر به مردم اين شهر نيز خدمات اجتماعي ارائه مي‌دهد. وي در پايان از تمامي شهروندان استان سمنان خواست تا از تماسهاي غيرضروري با شماره 123 جدا خودداري نمايند تا به کساني که مشکلات اجتماعي دارند نيز سريعتر رسيدگي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي