جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/02/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4708

 اعلام زمان انتشار نتايج مرحله اول آزمون دكتري تخصصي دانشگاه آزاد و آغاز مصاحبه‌ها 

 نتايج مرحله اول آزمون دكتري تخصصي (PHD) تا اواسط هفته آينده اعلام خواهد شد.به گزارش گروه علمي باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومي مرکز آزمون، دکتر ناصر اقبالي رئيس مرکز آزمون گفت : نتايج اين آزمون که در روز هاي 24 و 25 بهمن ماه سال گذشته برگزار شده بود، تا اواسط هفته آينده در 196 رشته اعلام خواهد شد.وي در ادامه افزود: در اين آزمون درمجموع 71271 نفر با يکديگر به رقابت پرداختند که از اين تعداد 26821 زن و 44450 مرد بودند که نتايج اوليه آنها از طريق سايت www.azmoon.com اعلام خواهد شد.

زمان دعوت به مصاحبه پذيرفته شدگان

وي در مورد افزايش تعداد رشته‌هاي جديد نسبت به سال گذشته گفت : در سال 92 در مقطع دکتري در 176 رشته پذيرش داشتيم که در سال 93 اين تعداد به 196 رشته افزايش يافته است.

رئيس مرکز آزمون درخصوص زمان دعوت به مصاحبه پذيرفته‌شدگان اين مرحله گفت: مصاحبه پذيرفته‌شدگان اين مرحله از اواسط خرداد ماه سال جاري خواهد بود که تاريخ و محل دقيق آن متعاقباً از طريق مرکز آزمون اعلام خواهد شد.

اقبالي در پايان گفت: داوطلبان مي‌توانند در صورت مواجه شدن با هر سؤال يا ابهامي، سؤال خود را از طريق آدرس الکترونيکي www.pubr-azmoon.com ارسال نمايند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گويند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي