جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/02/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4710

 هفتمين کنفرانس بين‌المللي تحقيق در عمليات در دانشگاه سمنان 

 هفتمين کنفرانس بين‌المللي تحقيق در عمليات با حضور دبيرانجمن ايراني تحقيق در عمليات، رئيس پژوهشکده تحقيق در عمليات، مدير کل فناوري اطلاعات معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و مسئولان استاني و دانشگاهي، در تالار دانش دانشکده علوم انساني دانشگاه سمنان آغاز به کار کرد.به گزارش گروه علمي باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومي وزارت علوم، اين کنفرانس دو روزه با هدف ايجاد فضايي براي تبادل اطلاعات و گردهمايي متخصصان و دانشجويان علم تحقيق در عمليات برگزار شده است.

دبير علمي هفتمين کنفرانس بين‌المللي تحقيق در عمليات در مراسم افتتاحيه اين کنفرانس گفت : در مجموع 920 نفر براي شرکت در اين کنفرانس علمي بين‌المللي ثبت‌نام کردند.دکتر محمد رضا صافي افزود: 720 مقاله از کشورهاي مختلف ازجمله ايران، ايتاليا، دانمارک، آلمان و چک به دبيرخانه اين کنفرانس ارسال شد که نهايتا 585 مقاله پذيرفته شد.

وي در ادامه گفت: از اين تعداد 235 مقاله به صورت شفاهي و 358 مقاله هم به عنوان پوستر در مدت دو روز برگزاري اين کنفرانس ارائه مي‌شود.دبير انجمن ايراني تحقيق در عمليات هم در اين مراسم گفت: انجمن ايراني تحقيق در عمليات توانسته با ارائه عملکردي خوب، جزو انجمنهاي برتر کشور معرفي شود.

دکتر هاشمي تشکري افزود: تحقيق در عمليات در سالهاي اخير توانسته مسائل بسيار زيادي در زمينه صنعت، حمل و نقل، نفت و گاز و ... کشور را حل کند.. فرماندار سمنان هم در مراسم افتتاحيه اين کنفرانس به ظرفيتها و پتانسيلهاي استان اشاره کرد و گفت: در سند چشم‌انداز توسعه سه محور صنعت، آموزش عالي و گردشگري مطرح شده که به نظر مي‌رسد در دو بخش اول تا کنون موفقتر بوده‌ايم، خصوصا در بخش آموزش عالي استان پيشرفتها بيشتر احساس مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي