جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/02/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4710

 نهادهاي مالي 

 بهره‌مندي از اوراق گواهي حق تقدم تسهيلات مسکن با افتتاح حساب ممتاز

متقاضيان اوراق گواهي حق تقدم استفاده از تسهيلات مسکن با افتتاح يا افزايش موجودي حساب سپرده سرمايه‌گذاري ممتاز خود مي‌توانند از محل اين حساب از اوراق حق تقدم استفاده از تسهيلات مسکن برخوردار شوند.

به گزارش آفرينش به نقل ازاداره کل روابط عمومي بانک مسکن متقاضياني که قصد استفاده از تسهيلات مسکن از محل اوراق گواهي حق تقدم را دارند، مي‌توانند به جاي خريد اوراق از بازار فرابورس با افتتاح حساب سپرده سرمايه‌گذاري ممتاز در شعب بانک مسکن، علاوه بر اخذ سود سپرده اين حساب، از اوراق حق تقدم تسهيلات مسکن نيز بهره‌مند شوند.بر اساس اين گزارش ميزان صدور اوراق گواهي حق تقدم استفاده از تسهيلات مسکن در هر ماه رابطه مستقيم با متوسط موجودي حساب‌هاي سپرده سرمايه‌گذاري ممتاز اشخاص نزد بانک دارد.

استقبال چشمگير مشتريان از سامانه بانک داري اينترنتي بانک صادرات

بيش از 333 هزار مشتري در سامانه بانک داري اينترنتي بانک صادرات ايران عضو فعال مي باشند.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ، اين بانک در راستاي ارائه خدمات مطلوب و جلب رضايت مشتريان همگام با پيشرفت فناوري هاي جديد، ارائه خدمات بانک داري اينترنتي متنوع را بر پايه بسترهاي اينترنتي امن در دستور کار قرار داده است.

حضور بانک کشاورزي در هفدهمين نمايشگاه بين المللي ايران هلث

هفدهمين نمايشگاه بين المللي تجهيزات پزشکي، دندانپزشکي، آزمايشگاهي، صنايع دارويي و خدمات سلامت(ايران هلث17) از 25 ارديبهشت در محل نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي مديريت شعب بانك كشاورزي در تهران بزرگ، اين بانک نيز ضمن حمايت از نمايشگاه مذكور، با پرپايي چند باجه کاري و استقرار خودپردازهاي سيار طي مدت برگزاري خدمات بانكي ارايه خواهد كرد.

بازديد مديرعامل بانک اقتصادنوين از پنج شعبه و يک باجه ويژه

مديرعامل بانک اقتصادنوين از پنج شعبه و يک باجه ويژه در تهران بازديد نمودند. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب صنعت گران، بازار استيل، خليج فارس، اسلامشهر و شهرک صنعتي چهاردانگه و باجه ويژه تهرانسر واحدهايي بودند که حسن معتمدي به همراه معاون بانک داري خرد و مدير امور شعب تهران از آنها بازديد و با تک تک همکاران در محيطي صميمي گفت‌وگو نمودند.

مديرعامل بانک تجارت:

روابط عمومي يک هنر است

محمدابراهيم مقدم، مديرعامل بانک تجارت با صدور پيامي روز جهاني روابط عمومي و ارتباطات را به مديران و کارگزاران عرصه روابط عمومي در سراسر کشور تبريک گفت.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت دربخشي از اين پيام آمده است :سازمان‌ها نيز به قاعده يک اجتماع کوچک انساني از اين قاعده مستثني نيستند. آنها در ميان انبوهي از پردازش‌هاي ارتباطي و اطلاعاتي قرار گرفته‌اند.در اين ميان مديريت آن بخش از اين پردازش‌هاي ارتباطي و اطلاعاتي که به نوعي به سازمان يا منافع آن مربوط مي‌شود، نه صرفا يک علم يا تخصص که يک هنر انساني است. روابط‌ عمومي‌ها در قامت يک مجموعه متخصص و ديده‌بان پردازش‌هاي اطلاعاتي و ارتباطي در اين جهان شبکه‌اي شده، با مهارت و هنر خود، حافظ منافع سازمان بوده و به طور همزمان، منافع جامعه را نيز در داخل سازمان پاسداري مي‌کنند. مسئوليتي که رعايت آن مستلزم هنر و تخصص و مهارتي است که با رعايت ملاحظات متعدد، تعادل و پايداري متقابل را براي مجموعه و سازمان متبوع به ارمغان مي‌آورد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي