جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/02/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4710

 برگزاري همايش کارگروه حفاظت فن‌آوري اطلاعات شرکت‌هاي آبفاي کشور در کاشان 

 کاشان – سيد حسين صدري

همايش دو روزه کارگروه حفاظت فن‌آوري اطلاعات شرکت آبفاي کشور به منظور بررسي راهکارهاي ارتقاي حفاظت و حراست فن‌آوري هاي اطلاعات شرکت‌هاي آبفا ي کشور در شرکت آبفاي کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي آبفاي کاشان، مدير دفتر حراست و امور محرمانه آبفاي کاشان گفت: اين نشست دو روزه با حضور کارشناسان منتخب حفاظت فن‌آوري اطلاعات شرکت‌هاي آبفاي کشور در کاشان برگزار گرديد. سيد محمد ايزدپرست افزود: امروزه امنيت اطلاعات در سيستم‌هاي کامپيوتري به عنوان يکي از مسائل مهم مطرح است و مي‌بايست به مقوله امنيت اطلاعات نه به عنوان يک محصول بلکه به عنوان يک فرآيند نگاه شود. وي تصريح کرد: بدون شک اطلاع‌رساني در رابطه با تهديدات، حملات و نحوه برخورد با آنان، داراي جايگاهي خاص در فرآيند ايمن‌سازي اطلاعات بوده و لازم است همواره نسبت به آخرين اطلاعات موجود در اين زمينه خود را بهنگام نمائيم.

مدير دفتر حراست و امور محرمانه آبفاي کاشان يادآور شد: اطلاعات، يکي از ارزشمندترين دارايي‌هاي سازمان‌ها است و نگرش اصولي مديران به اين موضوع، دغدغه حفاظت از اين دارايي‌ها را در ذهن ايجاد مي‌کند. شايان ذکر است شرکت‌کنندگان در اين کارگاه هم‌انديشي در پايان همايش با مديرعامل شرکت آبفاي کاشان ديدار کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي