جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/03/19 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4726

 انتصابات 

 با حکم وزير علوم؛

سرپرست دانشگاه بوعلي سيناي همدان منصوب شد

به گزارش آفرينش به نقل از خبرگزاري آنا رضا فرجي دانا وزير علوم، تحقيقات و فناوري ، با صدور حکمي منصور غلامي را به سمت سرپرستي دانشگاه بوعلي سيناي همدان منصوب کرد.

وزير علوم ، همچنين در نامه جداگانه‌اي با عنايت به اتمام دوران مسئوليت دکتر محمد علي زلفي‌گل رئيس سابق دانشگاه بوعلي سيناي همدان از خدمات وي در زمان تصدي اين مسئوليت قدرداني کرد. گفتني است منصور غلامي عضو هيئت علمي گروه کشاورزي دانشگاه بوعلي سيناي همدان است و معاون اداري و مالي، رياست دانشکده کشاورزي و رئيس دانشگاه بوعلي سينا از جمله سوابق اجرايي وي محسوب مي‌شود.

با حکم دكتر ميرزاده؛

يدا... رجائى رئيس دانشگاه آزاد اسلامي زنجان شد

به گزارش آفرينش به نقل از خبرگزاري آنا يدا... رجائى با حکمي از سوي دکتر حميد ميرزاده به عنوان رئيس دانشگاه آزاد اسلامي زنجان منصوب شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در حکمي دکتر يدا... رجائى را به رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد زنجان منصوب و از خدمات عليرضا فيروزفر قدرداني کرد.

رجائى داراى دکتراى اقتصاد از دانشگاه استانبول(ترکيه) با مرتبه علمي دانشياري پايه 23 و عضو هيأت علمى دانشگاه آزاد اسلامى واحد زنجان با 23 سال سابقه خدمت است و رياست دانشگاه آزاد اسلامى واحدهاي ميانه و ابهر(تاکنون) را در کارنامه خود دارد. پيش از اين عليرضا فيروزفر سرپرستي دانشگاه آزاد اسلامي زنجان را بر عهده داشت.

با حكم وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي؛

معاون دانشجويي فرهنگي وزارت بهداشت منصوب شد

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، معاون دانشجويي فرهنگي اين وزارتخانه را منصوب کرد. به گزارش آفرينش قرار است دکتر محمدرضا داودآبادي به جاي دکتر محمدحسين آيتي سمت معاون فرهنگي وزارت بهداشت را بر عهده بگيرد. دکتر محمدحسين آيتي متخصص طب سنتي با حکم دکتر مرضيه وحيد دستجردي وزير اسبق بهداشت تاکنون به فعاليت خود ادامه داده بود.دکتر محمدرضا داودآبادي رئيس هيات مديره جامعه قاريان قرآن مشهد است که چندين بار به عنوان فعال قرآني برگزيده شده است.

از جمله سوابق فرهنگي وي مي‌توان به فعاليت مستمر فرهنگي و قرآني از سال 67 تاکنون، کسب مقام اول مسابقات قرآن دبيرستانهاي کشور و فعاليت سياسي در انجمن اسلامي مدرسه راهنمايي، دبيرستان، دانشکده پزشکي مشهد و دانشگاه علوم پزشکي و فردوسي مشهد و همچنين جهاد دانشگاهي تا سال 1372 اشاره کرد.

وي پزشک عمومي از دانشکده پزشکي مشهد است.

داودآبادي در عرصه فعاليتهاي قرآني چهره شناخته شده‌اي است و از مؤسسين و عضو هيات مديره جامعه قاريان قرآن مشهد، مدير اجرايي شوراي عالي قرآن وابسته به دفتر مقام معظم رهبري، نايب رئيس ستاد عالي مسابقات بين‌المللي کشور، از مؤسسين و عضو کميته قرآن شوراي عالي انقلاب فرهنگي، عضو کميته انتخاب خادمان قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، از مؤسسين و عضو هيات مديره به مدت دو دوره اتحاديه تشکل‌هاي قرآني کشور است. وي همچنين داراي سوابق مديريتي در عرصه پزشکي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي