جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/04/01 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4737

 خبر 

حضور دکتر همايون هاشمي معاون وزير و رئيس سازمان بهزيستي کشور در بهزيستي کردستان

سنندج - مقصودي

دکتر همايون هاشمي معاون وزير و رئيس سازمان بهزيستي کشور به منظور بازديد از بهزيستي کردستان به همراه هيئتي وارد شهرستان سنندج شد. به گزارش روابط عمومي اداره کل بهزيستي کردستان برابر برنامه‌ريزيهاي انجام گرفته ابتدا دکتر هاشمي با نماينده ولي فقيه و امام جمعه سنندج ديدار و گفتگو خواهند نمود سپس با استاندار کردستان ديداري خواهد داشت و در اين ديدار به بررسي وضعيت بهزيستي استان کردستان از جنبه‌هاي مختلف از جمله اهداف و برنامه‌هاي آتي بهزيستي، موانع و چالشها و انتظارات مديران بهزيستي از ساير دستگاهها پرداخت خواهد شد.

در ادامه سفر دکتر هاشمي به استان قرار است ضمن بازديد از چند مرکز و اداره بهزيستي شهرستان سنندج در شوراي اداري بهزيستي استان کردستان با حضور سالار مرداي نماينده مردم شريف شهرستانهاي سنندج و کامياران و ديواندره، اميد کريميان نماينده مردم شريف شهرستان مريوان، استاندار کردستان و جمعي از مديران ستادي و استاني طبق برنامه‌ريزي به عمل آمده از بهزيستي شهرستان کامياران نيز بازديد نمايند و از نزديک در روند نحوه خدمات‌رساني بهزيستي به مردم شهرستانهاي استان قرار گيرند.

اداره امور آب شهرستانهاي شهرکرد – بن و سامان واقع در چالشتر افتتاح شد

شهركرد - رحيمي

در اين مراسم که با حضور فرمانداران شهرکرد و سامان وتني چند از مديران و معاونين شرکت آب منطقه اي استان صورت گرفت مدير عامل اين شرکت گفت: با توجه به شرايط کنوني و کاهش کمي منابع آب بوژه منابع آب زيرزميني ضرورت دارد که همگان بويژه کشاورزان عزيز در زمينه مصرف بهينه آب اهتمام ورزند. دکتر حسين صمدي افزود: حفاظت کمي و کيفي از منابع آب وظيفه ذاتي شرکت آب منطقه‌اي است و اميد است با همکاري همه مصرف‌کنندگان بويژه کشاورزان عزيز شاهد بهره‌برداري پايدار و حفظ منابع ارزشمند آب براي سالهاي آتي و نسلهاي آينده باشيم. مدير اداره منابع آب شهرستان شهرکرد نيز در اين مراسم گفت: هدف از انتقال اداره آب شهرستانهاي شهرکرد، بن و سامان به چالشتر تسهيل در رفت وآمد مراجعين از شهرستانهاي بن، سامان و روستاهاي اطراف مي‌باشد.

رييس اتاق اصناف دماوند:

رضايت مصرف کننده موجب برکت روزي کسبه مي شود

دماوند - خبرنگارآفرينش

رييس اتاق اصناف شهرستان دماوند گفت: رضايت خريداران و عرضه کالاهاي مورد نياز مردم با قميت منصفانه، موجب برکت روزي و رزق حلال مي شود. عليرضا خواجه اي در نشست حلقه صالحين در جمع کسبه شهرستان دماوند در خصوص برگزاري اين گونه نشست ها افزود: دولت با تصويب قوانين به منظور ايجاد ثبات در بازار انتظاراتي از کسبه دارد که عدم توجه به ضوابط و قوانين اسلامي از سوي کسبه ظلمي در حق مصرف کننده و کسب روزي غير شرعي و عاري از برکت الهي مي شود.

وي کاسب را حبيب خدا و بزرگترين گروه اقتصادي کشور دانست که علاوه بر نقش آنان در امنيت اقتصادي به عنوان خادمان مردم با ارائه خدمات به ملت در چرخه اقتصادي نيز نقش ايفا مي کنند.

رييس اتاق اصناف شهرستان دماوند افزود: ثبات و تنظيم بازار به نحوه عملکرد کسبه بستگي دارد و چنانچه اصناف هر گونه اخلالي در اين چرخه ايجاد کنند ضمن برهم خوردن وضعيت و ثبات بازار، اين چرخه ناموزون حرکت خواهد کرد که به عنوان جرم تلقي مي شود و با خطاکاران برابر قانون برخورد خواهد شد. وي گفت: هرگز به دنبال سود غير متعارف در کسب نباشيد، زيرا در حقيقت روزي حلال است که موجب تقويت، ثبات و استحکام نظام کسب و خانواده مي‌شود، همانگونه که روزي حرام دوام و سلامت خانواده و کسب را مختل مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي