جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/05/01 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4763

 غزه؛ 585 شهيد و 3650 زخمي
 رژيم صهيونيستي بيمارستان‌هاي غزه را هدف قرار مي‌دهد 

 
شانزده روز مي‌گذرد، شانزده روز از مرگ خونين نوزادان در آغوش مادران و کودکان در خانه و کاشانه‌شان مي‌گذرد، تاريخ در ثبت اين وقايع جان‌گداز کم مي‌آورد، اما در گوشه‌اي ديگر از اين جهان سازمان ملل و غربي‌ها گويي چشمان خود را بسته و براي نشنيدن صداي گريه کودکان غزه، بيش از پيش بر طبل جنگ‌افروزي مي‌کوبند. در شانزدهمين روز از تجاوز بي‌رحمانه ارتش صهيونيستي به غزه ده‌ها فلسطيني در جريان حملات و بمباران‌ها به شهادت رسيده و زخمي شده‌اند. جنگنده‌هاي اين رژيم نيز بيش از70 نقطه را در سراسر غزه هدف قرار دادند.

به گزارش خبرگزاري فلسطين اليوم، جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي 5 مسجد، يک مجتمع ورزشي و خانه يکي از سران نظامي حماس را بمباران کردند.

به گزارش سايت اينترنتي النشره، نوار غزه از بامداد روز هشت ژوئيه در معرض عمليات نظامي گسترده ارتش صهيونيستي قرار دارد که در نتيجه آن تاکنون 585 تن شهيد و 3650 تن مجروح شد‌ه‌اند. علاوه بر اين، خسار‌ت‌هاي زيادي نيز به منازل فلسطينيان وارد آمده و بيش از 15 خانواده فلسطيني قرباني کشتارهاي دسته جمعي ارتش صهيونيستي شده‌اند.

خبرنگار شبکه اسکاي نيوز عربي نيز اعلام کرد که اسرائيل خيابان‌هاي منتهي به مجتمع‌هاي مسکوني نزديک به غزه را بسته است.اين شبکه از آماده‌ باش امنيتي در منطقه خوفا به منظور ممانعت از ورود مبارزان فلسطيني به اين مناطق خبرداد.

منابع فلسطيني اعلام کردند که شهداي حملات رژيم صهيونيستي بيشتر از زنان، کودکان و افراد مسن هستند. در همين حال، شبکه الجزيره اعلام کرد که دفتر اين شبکه در غزه صبح روز سه شنبه مورد حملات ارتش رژيم صهيونيستي قرار گرفت.خبرنگار الجزيره با بيان اين که در پي اين حمله، کادر اين شبکه از دفتر خارج شدند، اعلام کرد که اين حمله، اقدامي عمدي بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي