جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/05/12 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4769

 نهادهاي مالي 

 روابط عمومي بانک مسکن:

سقف تسهيلات مسکن افزايش پيدا نمي‌کند

مسئول روابط عمومي بانک مسکن گفت: بانک مسکن هيچ گونه طرحي در مورد افزايش سقف تسهيلات از محل اوراق گواهي حق تقدم استفاده از تسهيلات مسکن ندارد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن، مسعود ايزدي گفت: در حال حاضر بانک مسکن طرحي در مورد افزايش تسهيلات خريد، احداث و تعمير واحد مسکوني از محل اوراق گواهي حق تقدم استفاده از تسهيلات مسکن در دستور کار ندارد.

مديرعامل بانک کشاورزي:

2600 ميليارد ريال به پيمانکار طرح شبکه‌ آبياري و زهکشي خوزستان و ايلام پرداخت شد

مديرعامل بانک کشاورزي گفت: تاکنون از مبلغ واريزشده به حساب بانک کشاورزي حدود 2 هزار و 600 ميليارد ريال به حساب مجري پروژه طرح شبکه‌هاي آبياري و زهکشي استان‌هاي خوزستان و ايلام واريز شده است. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک کشاورزي،محمد طالبي مديرعامل بانک کشاورزي ، گفت: يکي از طرح‌هاي مهم در حوزه کشاورزي طرح شبکه‌هاي آبياري و زهکشي زمينهاي استان‌هاي خوزستان و ايلام است که بعد از سفر رئيس جمهور به استان خوزستان، دستور آن را داد و تمهيدات اجرايي آن فراهم شد.

واحد صنعتي گلسم گرگان از بانک توسعه صادرات تقدير کرد

واحد صنعتي نمونه کشوري گلسم گرگان از بانک توسعه صادرات ايران به واسطه حمايت و پشتيباني درجهت ارائه تسهيلات تقدير کرد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك توسعه صادرات، اين واحد صنعتي در مراسم نكوداشت روز ملي صنعت و معدن بعنوان واحد نمونه كشوري مورد تجليل قرار گرفته و رييس هيات مديره آن بعنوان پيشكسوت عرصه توليد استان انتخاب شده است.

جشنواره تابستانه بانک تجارت آغاز شد

جشنواره تابستانه بانک تجارت با جوايز هفتگي کمک هزينه خريد خودرو به ارزش 400ميليون ريال و يکصد دستگاه تبلت 13 ميليون ريالي آغاز شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت، هموطنان مي‌توانند با افتتاح حساب و يا حفظ و افزايش موجودي حساب جاري خودپرداز خود به حداقل مبلغ 500 هزار ريال، تا تاريخ 24 مهر مصادف با عيد سعيد غدير خم در اين جشنواره شرکت کنند.

اعلام شماره حساب بانک پارسيان براي کمک به مردم مظلوم غزه

بانک پارسيان شماره حساب 8-85- 730 را براي جمع‌ آوري کمک هاي مشتريان و ملت شريف ايران‌ به مردم مظلوم غزه اعلام کرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک پارسيان،در پي کشتار مظلومانه ي مردم بي دفاع و آسيب ديده غزه در حملات رژيم صهيونيستي و تخريب هاي گسترده شهر يادشده، بانک پارسيان با انگيزه همراهي در تسکين آلام بشري و کمک به هم نوع، آمادگي خود را براي جمع‌ آوري کمک‌ هاي نقدي مردم شريف و مشتريان نوعدوست و مهربان ايران اعلام داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي