جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/05/12 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4769

 خبر 

 مشاور مديرعامل فولاد مباركه اصفهان:

مشارکت بي‌نظير شرکاي تجاري کسب و کار و کارکنان فولاد مبارکه اصفهان در کمک به زندانيان جرايم غير عمد

اصفهان - راعي

مشاور مديرعامل فولاد مباركه اصفهان گفت: شركاي تجاري كسب و كار و كاركنان خدوم و پرتلاش فولاد مباركه اصفهان در اقدامي بي‌نظير با حضور در جشن گلريزان و تكميل فرمهاي كمك به نيازمندان، زمينه آزادسازي تعدادي از زندانيان جرايم غير عمد كه سال‌هاي متمادي به دليل عدم توانايي پرداخت ديه در زندان بسر مي برند را فراهم نمودند.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، حميدرضا قندي ضمن تقدير و تشكر از شركاي تجاري كسب و كار كه با عشق و علاقه وافر در جشن گلريزان شركت فولاد مباركه اصفهان حضور يافته و با ارائه كمك‌هاي نقدي خود در اين كار خيرسهيم شده‌اند و همچنين استقبال كم نظير همكاران گرامي در اعلام آمادگي جهت كمك به زندانيان جرايم غير عمد، گفت: بحمدا... تا كنون بالغ بر 5/2 ميليارد تومان توسط شركاي تجاري كسب و كار فولاد مباركه و همچنين تعدادي از همكاران عزيز، خدوم و پرتلاش اين شركت جمع‌آوري شده كه اميد است ساير همكاران گرامي كه تمايل دارند در اين امر خداپسندانه شركت نمايند با مراجعه به خدمات پرسنلي نواحي مربوطه فرمهاي تهيه شده را تكميل و ارائه نمايند تا انشاءا... پس از جمع‌آوري اين كمك‌ها، طي تشريفات قانوني در اختيار ستاد ديه استان قرارگيرد.

وي افزود: كساني كه از مال و ثروت خود در راه كمك به همنوعان كه به دلايل غير عمد در زندانها بسر مي‌برند، اقدام مي نمايند، قطعاً در نزد خداوند منان از جايگاه والايي برخوردار خواهند بود چراكه دراصل با اين عمل نيكو و خيرخواهانه براي دنيا و آخرت خود سرمايه گذاري نموده و مورد لطف و رحمت خداوند يكتا قرار مي گيرند.

مشاور مديرعامل فولاد مباركه در ادامه افزود: قطعاً كمكهاي شما همكاران عزيز كه هميشه در اين امور الگو و سرآمد بوده‌ايد، زمينه‌ساز خوشحالي و نشاط خانواده‌هايي است كه در حال فروپاشي مي باشند و يقيناً اين خانواده‌ها قدردان و سپاسگزار خيرين و نيكوكاران خواهند بود و هميشه براي سلامتي و موفقيت شما دست به دعا برمي‌دارند.

وي افزود: فولاد مباركه همواره در اهداف و برنامه هاي خود در زمينه هاي مختلف موفق و سربلندبوده و اقدامات بسيار خوبي در خصوص توليد، كاهش هزينه‌ها، صرفه جويي در مصارف آب، برق، گاز و مواد اوليه انجام داده كه اين موارد باعث خير و بركت در شركت فولاد مباركه شده است.

حميدرضا قندي خاطرنشان كرد: در طول چهار روز برگزاري برنامه تلويزيوني “يك شهرضيافت” از شبكه استاني مقدمات آزادسازي 8 نفر ديگر از زندانيان جرايم غير عمد فراهم گرديد كه اميداست مورد رضاي خالق يكتا قرار گيرد.

اعلام نتايج مسابقه کتابخواني (اسرار اشک) و مسابقه اينترنتي (30 روز سي آيه)درواحد رودهن

رودهن - خبرنگارآفرينش

دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه آزاد رودهن در ماه مبارك رمضان جهت كاركنان، اساتيد و دانشجويان اين واحد مسابقه اي قرآني با عنوان سي روز سي آيه برگزار نمود. به گزارش خبرنگارآفرينش به نقل از دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه رودهن، نتايج مسابقه کتابخواني (اسرار اشک) و مسابقه اينترنتي (30 روز سي آيه) اعلام شد.

حجت‌الاسلام صالحي معاون دفتر نهاد ضمن اعلام اين خبر افزود: در اين مسابقه از هر جزء يك يا چند آيه انتخاب و سوالي متناسب با محتواي آنها طرح شده بود. مخاطب با مراجعه به ترجمه آن آيات پاسخ صحيح را به صورت خلاصه نوشته و براي دفتر ارسال نمودند. اين مسابقه به صورت اينترنتي و در سايت دفتر نهاد دانشگاه رودهن، سايت بچه‌هاي مسجد دانشگاه و نيز سايت رسمي دانشگاه گذاشته شده بود و كاربران ضمن پر كردن ليست مشخصات خود جوابهاي درست را ارسال نمودند. وي ضمن تشکر و قدرداني از حضورشرکت کنندگان در مسابقات، اسامي برگزيدگان به شرح زير اعلام نمود. مراسم اهداي جوايز نيز روز چهارده مرداد ماه مي‌باشد).

برگزيدگان مسابقه کتابخواني (اسرار اشک) عبارتند از؛ 1- فهيمه حسني.2- علي خانزاده.3- محمد رحيم کردجزي.4- مطهره اکبري نظري.5- مريم شفانيا.6- زينب سليماني.7- زهرا حسن زادي.8- عبدالرزاق ميرزايي.9- اکبر جليان.10- مرضيه آشوري.11- منيژه قلي زاده.12- سميه فغاني. نتايج مسابقه اينترنتي (30 روز سي آيه): 1- فرامرز احساني.2- امير ديباجي.3- صديقه گودرزيان.4- مهري هاجري.5- سيد محمد دودفرد.6- غزل قاسمي نور.7- حسن رفيعي.8- نگاره محمدي.

رشد 20 درصدي گردشگران تعطيلات عيد فطر در استان مرکزي

اراک - الهام فراهاني

مديرکل ميراث فرهنگي استان مرکزي گفت: بر‌اساس آمارهاي ارائه شده ميزان گردشگران استان مرکزي در تعطيلات عيد فطر در مقايسه با سال گذشته 20 درصد افزايش داشته است.

سيدمحمد حسيني با اشاره به منطقه‌هاي بازديد شده توسط گردشگران که بيش ترين آمار را به خود اختصاص داده اند اظهار کرد: در تعطيلات عيد فطر استان مرکزي با دارا بودن جاذبه‌هاي فراوان خود پذيراي تعداد زيادي از مسافران و گردشگران بود که در اين ميان شهرمحلات به سبب در اختيار داشتن باغات گل و گياه و جاذبه‌هاي طبيعي و غار نخجير نيز به سبب قدمت خود توانستند بيشترين آمار مسافران را منظور بازديد به خود اختصاص دهند.

وي افزود: روزانه 800 نفر از منطقه گردشگري غار نخجير بازديد کرده و با اين مکان تاريخي که قدمتي بالا دارد نيز آشنا شدند.

مديرکل ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري تصريح کرد: اماکن و مناطق گردشگري استان مرکزي در مقايسه با شرايط عادي رشد 100 درصدي را تجربه کرده‌اند.

حسيني با اشاره به موزه‌هاي بازديد شده توسط گردشگران در اين ايام گفت: تمامي موزه‌هاي موجود در استان مرکزي نيز پذيراي مسافران و گردشگران استان بودند اما در ميان ليست موزه‌ها، موزه مفاخر و همين‌طور موزه چهار فصل اراک بيشترين بازديد کنندگان را داشته و در مقايسه با روزهاي عادي با رشد چشمگيري مواجه بودند. وي افزود: يکي از امتيازات خوبي که شامل استان مرکزي مي‌شود قرارگيري اين استان در شاهراه ارتباطي است و گردشگران عبوري زيادي از اين استان گذر مي‌کنند. مديرکل ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري تصريح کرد: بيشتر جاده‌هاي اين استان عبوري بوده و بايد گفت که در روزها شاهد افزايش قابل توجه گردشگر در اين مسير‌ها بوديم. حسيني با اشاره به تعداد مسافران و گردشگران مربوط به اماکن اقامتي استان گفت: در ايام تعطيلات عيد فطر تعداد 5 هزار گردشگر از تاسيسات گردشگري بازديد و در اماکن اقامتي استان مستقر شدند. وي افزود: تمامي دستگاه‌هاي اجرايي استان سعي کرده‌اند که با همکاري يکديگر بتوانند شرايط مطلوبي را براي گردشگران و مسافران وارد شده به اين استان فراهم کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي