جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/05/12 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4769

 دقيقه نود 

 پيروزي پرگل ذخيره‌هاي پرسپوليس

تيم فوتبال پرسپولس پس ازديدار نخست خود درليگ برتر که با تساوي يک بر يک مقابل نفت به پايان رسيد،ديروز در ورزشگاه درفشي‌فر تمرين کرد.در اين تمرين بازيکنان اصلي ديداربا نفت پس از30 دقيقه ريکاوري ورزشگاه را ترک کردند. بازيکنان ذخيره هم با صلاحديد کادر فني با تيم تهران مبدل که در ليگ دسته دو حضور دارد ديداري تدارکاتي انجام دادند و با نتيجه 8 بر يک حريف خود را شکست دادند.

در اين ديدار پرسپوليس با ترکيب نيلسون، طارمي، عاليشاه، نوري، نورالهي، ميثم حسيني، هادي نوروزي، ماهيني،‌ اسماعيل‌زاده، صبوري و فاطمي به ميدان رفت. گل‌هاي تيم دايي را نوري و اسماعيل‌زاده هر کدام دو بار، طارمي کمنداني و دو بازيکن تستي به ثمر رساندند.عليرضا رحيمي مديرعامل پرسپوليس هم در اين تمرين حضور يافت و دقايقي با دايي صحبت کرد.

لغو مجمع ساليانه فدراسيون واليبال

فدراسيون واليبال اعلام کرد مجمع ساليانه اين فدراسيون که قرار بود امروز يکشنبه درهتل المپيک برگزار شود به خاطر درگذشت حسين معدني مربي تيم ملي واليبال کشورمان به تعويق افتاد و درزمان ديگري برگزار خواهد شد.قراراست مراسم تشييع پيکر مرحوم حسين معدني ساعت8:30 امروز يکشنبه در خانه واليبال تهران برگزار شود.

شکايت از نکونام

محسن بزرگي معاون حقوقي باشگاه استقلال با بيان اينکه ادعاي جواد نکونام بازيکن پيشين اين تيم عليه قلعه‌نوعي مصداق بارز تخلف و جرم است تاکيد کرد: ما تاامروزکارهاي مربوط به اين پرونده را انجام مي‌دهيم و از نکونام شکايت مي‌کنيم.

وي درخصوص اظهارات محمدزاده رئيس کميته اخلاق فدراسيون فوتبال مبني بر اينکه باشگاه استقلال نمي‌تواند درمراجع قضايي عليه نکونام شکايت کند بيان کرد: درآيين نامه کميته اخلاق فدراسيون فوتبال هم آمده است که اگر جرمي واقع بشود مراجع قضايي صلاحيت رسيدگي به آن را دارد ولي اگر تنها تخلف باشد درآن صورت بايد در کميته انضباطي و اخلاق به آن رسيدگي شود. حرفهاي او مصداق بارز تخلف و جرم است.

اما اينکه چرا بعد ازچندين ماه به اين فکرافتاده که چنين مسايلي را مطرح کند جالب توجه است.

دعوت تيم ملي فوتسال ايران به کرواسي

سيدرضا افتخاري رئيس کميته فوتسال درباره برنامه تيم ملي فوتسال قبل از اعزام به مسابقات گرند پريکس برزيل اظهار کرد: با توجه به فشرده بودن مسابقات ليگ برتر تصور نمي‌کنم بتوانيم بازي تدارکاتي درايران براي تيم ملي داشته باشيم. احتمالا مثل سال گذشته اردوي خود را زودتر در برزيل برپا مي‌کنيم و چند بازي تدارکاتي با تيم‌هاي باشگاهي آنها خواهيم داشت.وي همچنين ازدعوت تيم ملي فوتسال به کرواسي خبر داد و گفت:دعوتنامه‌اي از کرواسي به دستمان رسيده است که سه تاريخ براي سفر به اين کشور و بازي با تيم ملي کرواسي به ما پيشنهاد داده است.

يکي از تاريخ‌هاي پيشنهادي با ديدار تيم ملي ايران با روسيه تداخل دارد و اين تاريخ عملا امکان پذير نيست. دو تاريخ ديگر عبارتند از 14 تا 18 دي ماه و ديگري 19 تا 22 بهمن ماه که با توجه به برنامه‌هايي که داريم احتمالا يکي از اين تاريخ‌ها را نهايي خواهيم کرد.

مراسم تشييع پيکرمرحوم ناصراحمدپور

مراسم تشييع پيکر پيشکسوت مطبوعات ورزشي ايران صبح ديروزبا حضور بسياري از چهره هاي ورزشي واهالي رسانه در ورزشگاه شهيد شيرودي تهران برگزار شد. ناصر احمدپورکه متولد سال 1337 بود و سابقه سردبيري روزنامه هاي خبرورزشي، روزنامه 90، روزنامه البرز ورزشي و هوادار را در کارنامه خود داشت و مربي فوتبال هم بود، روز پنجشنبه به دليل عارضه قلبي تحت عمل جراحي قرار گرفت اما اين عمل هم مانع از سفر ابدي او نشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي