جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/05/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4774

 نهادهاي مالي 

 بانک ملي مهلت بخشودگي جرايم تاخير بدهكاران را تمديد كرد

بانک ملي ايران، مهلت بخشودگي جرايم تاخير مازاد بر نرخ معامله را تا پايان امسال براي بدهكاران اين بانك تمديدكرد .

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك ملي ،بر اين اساس بدهکاراني كه از ابتداي تير ماه 1393 نسبت به تسويه نقدي تمام بدهي و يا اقساط معوق آن اقدام نمايند؛ حداکثر تا پايان سال 1393 مشمول 100 درصد بخشودگي مانده جرايم تاخير مازاد بر نرخ معامله قرار مي‌گيرند.

هفتادوچهارهزار ميليارد ريال تسهيلات با معرفي بانک توسعه تعاون به تعاونيها پرداخت شده است

تاکنون مبلغ هفتاد و چهار هزارميليارد ريال تسهيلات از طريق صندوق ملي با اعتبار و معرفي بانک توسعه تعاون به تعاونيها پرداخت شده است .

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك توسعه تعاون،ابراهيمي نايب رئيس هيات مديره بانک توسعه تعاون با بيان اينکه يکي از فاکتورهاي اقتصاد مقاومتي توانمندسازي است اظهار داشت : ابتدا بايد دانش کار براي موضوعات اقتصادي فراهم شود که اين مقوله جزو وظايف بانک نبوده و تعاوني ها بايد آن را تحقق بخشند تا فرايند توانمندسازي به وجود آمده ادامه يابد ضمن اينکه در کنار آن بايد توانمندسازي مالي نيز رخ دهد

مدير عامل صندوق قرض الحسنه بانک پارسيان:

بيش از سهميه تعيين شده وام قرض الحسنه ازدواج اعطا مي‌کنيم

بهنام حسين پور گفت : صندوق قرض الحسنه بانک پارسيان، پيرو دستور ابلاغي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران همانند ديگر بانک‌ها موظف است، 50درصد از منابع قرض الحسنه جذب شده در هر ماه را در قالب تسهيلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضيان اعطا کند که بر اين منوال تا کنون عمل کرده است، اما در کنار انجام تکليف قانوني که اين صندوق بر عهده دارد، با تمهيدات فراهم آمده، علاوه بر اين تعداد، مبلغ60 ميليارد ريال تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه نيز در ماه‌هاي مرداد و شهريور به متقاضيان پرداخت مي کند.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك پارسيان ،مديرعامل صندوق قرض الحسنه بانک پارسيان اين اقدام را در راستاي تسهيل امر ازدواج و رفع مشکلات مالي زوج‌هاي جوان ارزيابي کرد و گفت: بانک پارسيان درصدد است با تجهيز بيشتر منابع سپرده قرض الحسنه، هر چه سريع تر به نياز متقاضيان تسهيلات قرض الحسنه در زمينه‌هاي مختلف پاسخ بگويد و در مسير جلب رضايت حداکثري مشتريان گام بردارد.

پرداخت 100 هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج از سوي بانک ملت

مديرعامل بانک ملت از پرداخت 100 هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج تا پايان مهرماه سال جاري به زوج هاي جوان کشور خبر داد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملت، محمدرضا ساروخاني با اشاره به مصوبه هيات مديره اين بانک مبني بر اعطاي تسهيلات قرض الحسنه ازدواج به زوج هاي جوان گفت: در مرحله جديد اعطاي اين تسهيلات، زوج هاي جوان 100 هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج دريافت خواهند کرد.

امضاء تفاهم نامه بانک تجارت و وزارت علوم، تحقيقات و فناوري

بانک تجارت با امضاء تفاهم نامه اي با وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري از پروژه هاي دانش بنيان دانشگاه هاي کشور حمايت مي کند.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت، در آيين امضاء اين تفاهم نامه که برگزار شد مقدم مديرعامل بانک تجارت با اشاره به حضور بانک تجارت در 92 دانشگاه بزرگ کشور گفت : باتوجه به تجارب گذشته اميداوريم بتوانيم گامهاي بلندتري در خدمت رساني به قشر فرهيخته دانشگاهي برداريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي