جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/05/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4774

 رئيس شوراي اسلامي بومهن خبر داد؛
 اختصاص بودجه 130 ميليارد ريالي به شهرداري بومهن 

 بومهن - ايرج صادقعلي

رئيس شوراي اسلامي شهر بومهن با بيان اينکه بودجه امسال شهرداري بومهن 130 ميليارد ريال است، گفت: 50 درصد اين مبلغ به امور عمراني شهر بومهن اختصاص يافته است.

به گزارش خبرنگارآفرينش، عليرضا بخششي رئيس شوراي اسلامي شهر بومهن، و مديران بخش‌‏هاي عمران و خدمات شهري در نشستي با خبرنگاران عملکرد يک ماهه شهرداري بومهن را در بخش عمراني تشريح کردند.

رئيس شوراي اسلامي شهر بومهن در اين نشست با بيان اينکه بودجه امسال شهرداري بومهن 130 ميليارد ريال است، اظهار کرد: 50 درصد اين مبلغ به امور عمراني شهر بومهن اختصاص يافته است.

بخششي با اشاره به اينکه تاکنون مبلغ 70 ميليارد ريال از اين مبلغ آزادسازي شده است، گفت: جدول‏‌گذاري معابر شهر به طول 5 هزار و 400 متر با هزينه 5 هزار و 200 ميليون ريال، زيرسازي و آسفالت معابر شهر به متراژ 12 هزار مترمربع با مبلغ 5 هزار و 520 ميليون ريال و لکه‌‏گيري آسفالت بلوار امام خميني(ره) به متراژ 5 هزار و 700 مترمربع با هزينه 2 هزار و 920 ميليون ريال از جمله اقدامات واحد عمران شهرداري بومهن بوده است.

وي همچنين لکه‌‏گيري آسفالت معابر شهر به متراژ 13 هزار و 800 مترمربع با هزينه 6 هزار و 348 ميليون ريال به صورت پيماني و جدول‏‌گذاري رمپ و لوپ آزادراه پرديس به ورودي شهر بومهن به طول 2 هزار و 500 متر و مبلغ 2 هزار و 400 ميليون ريال را از ديگر اقدامات شهرداري بومهن دانست.

رئيس شوراي اسلامي شهر بومهن بيان کرد: ادامه رفوژ وسط بلوار امام خميني(ره) حدفاصل ميدان ورودي شهر تا ابتداي پل شهداي بومهن به طول 200 متر شامل درختکاري و پايه چراغ و ... با هزينه يک‏‌هزار و 500 ميليون ريال، پله‏‌بندي خيابان‏‌هاي مختلف به مبلغ 350 ميليون ريال به صورت اماني و راه‌‏اندازي پل سواره رو به روي رودخانه سياه‏رود از پروژه‏‌هاي انجام شده واحد عمران شهرداري بومهن است که به سرانجام خواهد رسيد.

بخششي با اشاره به پروژه‏‌هاي در دست اقدام شهرداري بومهن گفت: پروژه احداث جاده حدفاصل جايگاه سي.ان.جي تا ورزشگاه امام رضا(ع) با بودجه 3 ميليارد ريال و به طول 2 کيلومتر، ساخت پارک شهرآباد به مساحت يک‌‏هزار و 750 مترمربع و اجراي عمليات حفاري چاه و ساخت مخازن بتني و طراحي سامانه آبياري تحت فشار و پمپاژ آن با مبلغ 3 هزار و 450 ميليون ريال از جمله اين پروژه‏‌ها بوده است.

وي پياده‌‏روسازي بلوار امام خميني (ره) حدفاصل خيابان بهار تا خيابان طلايي به متراژ 2 هزار و 500 مترمربع و با بودجه 4 ميليارد ريال و اجراي عمليات احداث فضاي سبز 5.3 هکتاري رمپ و لوپ اتوبان ورودي شهر بومهن به مبلغ 9 هزار و 800 ميليون ريال را از ديگر پروژه‌‏هاي در دست اقدام دانست.

رئيس شوراي اسلامي شهر بومهن از احداث چهار سراي محله در بومهن خبر داد و افزود: به زودي اقداماتي در خصوص ساخت آمفي‌‏تئاتر 350 نفره و چهار سراي محله در شهر بومهن آغاز مي‌‏شود

بخششي از ادارات شهر بومهن خواست تا هماهنگي بيشتري با شهرداري داشته باشند تا فعاليت‏‌هاي عمراني شهر به خوبي صورت بگيرد و مشکلات شهروندان در اين زمينه برطرف شود


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي