جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/06/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4788

 سوت پايان 

 سفرتيم‌ملي بسکتبال به اسپانيا

تورنمنت چهارجانبه بسکتبال اسلووني به پايان رسيد و تيم ملي بسکتبال کشورمان با سه شکست مقابل ميزبان، ليتواني و برزيل در رده چهارم قرار گرفت.ملي پوشان کشورمان پس ازاين تورنمنت ديروزراهي شهر ماري‌بور ‌شدند و پس از5 جلسه تمرين راهي اسپانيا، محل برگزاري جام جهاني 2014 خواهند شد.کمپي درشهر ماري بور وجود دارد که تيم ملي چند روزي را در آنجا به تمرين خواهد پرداخت.تيم ملي بسکتبال با 13 بازيکن در اين تورنمنت شرکت کرده بود و قرار است يک نفرازاين بين خط بخورد تا 12 بازيکن نهايي براي جام جهاني مشخص شود.ايران در گروه A جام جهاني با اسپانيا،برزيل، فرانسه، صربستان و مصر همگروه است.

کي‌روش در فدراسيون فوتبال

کارلوس کي‌روش صبح ديروزيکشنبه بارديگر درمحل فدراسيون فوتبال حضور پيدا کرد. کارلوس کي‌روش که موارد مربوط به جزئيات قراردادش با فدراسيون فوتبال نهايي نشده بار ديگردر فدراسيون فوتبال حضور پيدا کرد تا درباره آخرين وضعيت قراردادش با مسئولان فدراسيون رايزني کند. کي‌روش بعد از ساعتي در حالي که چندان راضي به نظر نمي‌رسيد فدراسيون را ترک کرد.

پرسپوليس قرمز مي‌پوشد، پديده سفيد

مسئولان دو تيم و سرپرستان پرسپوليس و پديده در جلسه هماهنگي پيش از بازي شرکت کردند، طبق هماهنگي انجام شده پرسپوليس در بازي امروزقرمز خواهد پوشيد و پديده پيراهن سفيد برتن خواهد کرد. ضمن اينکه گلرپرسپوليس پيراهن مشکي خواهد پوشيد و دروازه بان پديده پيراهن سبز برتن خواهد کرد.

آزمون تيم روبين کازان را به پيروزي رساند

تيم فوتبال روبين کازان درپنجمين هفته ازرقابت هاي ليگ برتر روسيه،ميزبان زسکا مسکو بود و در پايان توانست اين تيم را با نتيجه 2 بر يک شکست دهد.در اين بازي سردارآزمون، دردقيقه 74 به جاي ايگور پورتنياگين به زمين آمد و توانست10 دقيقه بعداز ورود خود گل پيروزي روبين کازان را به ثمر برساند.ايگور پورتنياگين دردقيقه 17 وگوکدنيزکارادنيز دردقيقه 83 با پاس زيباي سردارآزمون گل هاي تيم روبين کازان را به ثمر رساندند و ببراس ناچو در دقيقه 45 از روي نقطه پنالتي تنها گل زسکا مسکورا زد.روبين کازان با 3 امتياز اين بازي 4 امتيازي شد و در رده يازدهم جدول قرار گرفت.

هم‌زمان با روز تولد جهان‌پهلوان تختي

5 شهريورماه، برگزاري جشن روز کشتي

جشن روز کشتي هم‌زمان با هشتاد و چهارمين سالروز تولد جهان‌پهلوان غلامرضا تختي، قهرمان جهان و المپيک، روز پنجم شهريورماه برگزار مي‌شود. اين جشن با حضور مدال‌آوران کشتي ايران در رقابت‌هاي جهاني و المپيک برگزار مي‌شود و اهالي اين رشته سنتي و باستاني در سالروز تولد جهان پهلوان تختي ضمن گراميداشت ياد و خاطره اين پهلوان واقعي ورزش ملي کشور، گردهم مي‌آيند.در اين مراسم اعضاي تيم‌هاي ملي کشتي آزاد و فرنگي بزرگسالان اعزامي به رقابت‌هاي جهاني و بازي‌هاي آسيايي نيز حضور پيدا مي‌کنند تا تجليلي نيز از اين نفرات انجام شود.

علي دايي:

از امروز پرسپوليس جديدي را خواهيد ديد

علي دايي سرمربي پرسپوليس درکنفرانس خبري پيش ازديدار پرسپوليس و پديده گفت:دوشنبه يک بازي بزرگ داريم و مي‌دانيم برابر پديده کار سختي خواهيم داشت و اميدوارم بتوانيم بازي خوبي به نمايش بگذاريم.وي با انتقاد ازعملکرد پرسپوليس در بازي‌هاي قبلي افزود: متاسفانه در بازي‌هاي قبلي اشتباهات زيادي داشتيم و بر اساس همين اشتباهات بود که بازي‌ها را واگذار کرديم. خودمان به حريفان موقعيت مي‌دهيم تا توپ را در دروازه ما قرار دهند و به ما گل بزنند.وي با اشاره به ديدار تيمش برابر پديده گفت: ما تاکنون درست کار نکرده‌ايم اما از اين به بعد پرسپوليس جديدي را خواهيد ديد. پديده با اينکه از ليگ يک به ليگ برتر صعود کرده اما تيم خوبي است ودربازي‌هاي قبلي نيز نتايج خوبي کسب کردند. حريف سختي را پيش رو داريم اما قول مي‌دهم ازامروز يک پرسپوليس ديگر را مشاهده کنيد. ديگر دوست نداريم امتيازازدست بدهيم و هوادارانمان را ناراحت کنيم. با تمام وجود به ميدان مي‌رويم و قول مي‌دهيم در بازي‌هاي بعدي با تمام وجود به ميدان برويم و نتايج قبلي راجبران کنيم.وي با اشاره به غيبت چند بازيکن تيمش عنوان کرد: متاسفانه بدشناسي گريبان ما را گرفته و چند بازيکنمان را در اختيار نداريم. علاوه برپيام صادقيان که محروميت چند ماهه‌اي دارد 4 مصدوم نيز داريم و در مجموع در بازي امروز چند بازيکن در اختيار ما نيستند. از ليست ابتدايي فصل که اعلام کرده بوديم 5 بازيکن به اين شکل در اختيارمان نيستند و داستان پولادي هم که نامش در ليست‌مان است مشخص نيست و اين موضوع ما را دچار مشکل مي‌کند. با تمام اين شرايط قول مي‌دهم پرسپوليس جديدي راازبازي پديده خواهيد ديد و خود بچه‌ها نيز جلسه گذاشته‌اند و از اهميت کار باخبرند. بازيکنان درجلسه‌اي که داشتند با يکديگر صحبت کردند و قول دادند که از امروز بازي بهتري را به نمايش بگذارند و مطمئنا پرسپوليس روز به روز بهتر خواهد شد.وي ضمن اشاره به جايگاه کسب شده توسط اين تيم گفت: قبول دارم 4 بازي و 4 امتياز اصلا عملکرد خوبي نيست اما وقتي شکست مي‌خوريم همه مي‌توانند راجع به شکست صحبت کنند اما من خواهش کردم دوستان صحبت‌هايي را مطرح کنند که به ما کمک کند و بتوانيم از آن استفاده کنيم و هر چه مطرح مي‌شود براي دلسوزي پرسپوليس باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي