جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/07/07 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4818

 سرنوشت استيضاح وزير نيرو 

 
نماينده مردم فلاورجان در مجلس گفت: استيضاح کنندگان وزير نيرو امروزبراي پيگيري مطالبات خود با وزير نيرو جلسه‌اي را تشکيل خواهند داد و شايد سرنوشت استيضاح در جلسه روشن شود.سيد ناصر موسوي لارگاني در گفت‌وگو با ايسنا، افزود: برخي از نمايندگان استيضاح کننده با حضور نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي جلسه اي را با آقاي چيت‌چيان داشتند و پاسخ‌هاي وزير را در مورد موارد استيضاح شنيدند، اما فضاي کلي جلسه به شکلي بود که اکثر نمايندگان از پاسخ‌هاي وزير قانع نشدند.

وي افزود: در جلسه با توجه به اهميت موضوع حوزه‌هاي آبريز زاينده رود و مشکلات اين شريان حياتي استان اصفهان مجددا جلسه‌اي با حضور وزير تشکيل خواهد شد اما من به عنوان يکي از نمايندگان درخواست کننده‌ي استيضاح تصور مي‌کنم که اين استيضاح در نهايت به هيات رئيسه تقديم شود، چرا که وزير تاکنون نتوانسته پاسخ‌هاي محکم و قانع کننده‌اي درباره‌ي مطالبات نمايندگان ارائه کند.

همچنين ،اسماعيل جليلي از جلسه استيضاح کنندگان وزير نيرو با حضور نايب رئيس مجلس و چيت چيان خبر داد. نماينده مردم مسجد سليمان در مجلس شوراي اسلامي گفت: استيضاح کنندگان از توضيحات چيت چيان قانع نشدند و معتقد بودند اراده اي در وزارت نيرو براي حل مشکلات وجود ندارد.وي با بيان اينکه استيضاح کنندگان از طولاني شدن روند بررسي استيضاح وزير نيرو در مجلس ناراحت بودند گفت: دوستان خواستار تسريع در روند بررسي استيضاح وزير نيرو در صحن علني مجلس بودند.

يکي از نمايندگان امضا کننده استيضاح وزير نيرو خواهان اعلام وصول استيضاح وزير نيرو از سوي هيات رييسه مجلس شد.در جلسه مجلس نادر قاضي پور طي تذکري از ابوترابي فرد درخواست کرد تا با در نظر گرفتن حق و حقوق مردم استيضاح وزير نيرو را در صحن علني قرائت کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي